• Opinie Dachser

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Dachser? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Dachser

  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  3.7
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Jak wybrać najlepsze usługi transportowe? Wielu z nas przed wyborem jakiejkolwiek usługi sięga po opinie. Jakoś firmy transportowej zależy od wielu czynników, w tym szerokiej oferty czy szybkości transportu. Jedną z firm w branża transportowo-logistycznej jest Dachser. Zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika lub sprawdź co na jego temat myślą inni.

  Przewoźnik Dachser opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Dachser

  Dachser jest niemiecką firmą powstałą w 1995 roku. W Polsce jest to pojedyncza firma, która zatrudnia około 600 pracowników. Prezesem Zarządu w Polsce jest Michał Simkowski. W roku 2020 firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 547 234 657 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Dachser i wystawić opinie?

  Jeśli chcesz wystawić opinię na temat usług realizowanych przez firmę Dachser to zrób to na rankingu kurierów. Znajdziesz tam formularz, w którym łatwo i szybko podzielisz się swoją opinią. Zawiera on trzy podstawowe kryteria oceny, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Dodatkowo na stronie formularza znajdziesz puste pole tekstowe, w którym możesz lepiej wyrazić swoje doświadczenie z firmą. Opisz czego dotyczył transport oraz jakim środkiem był realizowany. Dokładniejsze informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług przewoźnika Dachser.

  Oferta Dachser

  Dachser posiada w Polsce 9 oddziałów. Firma swoje usługi zapewnia na każdym etapie łańcucha dostaw zarówno w sieci transportu europejskiego, jak i międzykontynalnego. Usługi firmy Dachser obejmują transport drogowy, lotniczy, morski, logistykę kontraktową, zarządzanie przepływem informacji, zarządzanie jakością czy cła i odprawy. Zakres usług jest bogatą ofertą transportowo-logistyczną. 

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Na GlobKurier.pl możesz znaleźć oferty wielu przewoźników z całego świata. Masz możliwość wyceny paczki krajowej czy międzynarodowej zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Formularz szybkiej wyceny jest dostępny na głównej stronie. W formularzu należy uzupełnić kraj wysyłki, wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” na stornie pojawią się oferty różnych przewoźników. Po kliknięciu w najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb pozostaje tylko uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zamówienie.