Logo
Menu

Opinie Dachser

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Dachser? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Dachser

Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jak wybrać najlepsze usługi transportowe? Wielu z nas przed wyborem jakiejkolwiek usługi sięga po opinie. Jakoś firmy transportowej zależy od wielu czynników, w tym szerokiej oferty czy szybkości transportu. Jedną z firm w branża transportowo-logistycznej jest Dachser. Zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika lub sprawdź co na jego temat myślą inni.

Przewoźnik Dachser opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Dachser

Dachser jest niemiecką firmą powstałą w 1995 roku. W Polsce jest to pojedyncza firma, która zatrudnia około 600 pracowników. Prezesem Zarządu w Polsce jest Michał Simkowski. W roku 2020 firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 547 234 657 zł.

Jak ocenić przewoźnika Dachser i wystawić opinie?

Jeśli chcesz wystawić opinię na temat usług realizowanych przez firmę Dachser to zrób to na rankingu kurierów. Znajdziesz tam formularz, w którym łatwo i szybko podzielisz się swoją opinią. Zawiera on trzy podstawowe kryteria oceny, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo na stronie formularza znajdziesz puste pole tekstowe, w którym możesz lepiej wyrazić swoje doświadczenie z firmą. Opisz czego dotyczył transport oraz jakim środkiem był realizowany. Dokładniejsze informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług przewoźnika Dachser.

Oferta Dachser

Dachser posiada w Polsce 9 oddziałów. Firma swoje usługi zapewnia na każdym etapie łańcucha dostaw zarówno w sieci transportu europejskiego, jak i międzykontynalnego. Usługi firmy Dachser obejmują transport drogowy, lotniczy, morski, logistykę kontraktową, zarządzanie przepływem informacji, zarządzanie jakością czy cła i odprawy. Zakres usług jest bogatą ofertą transportowo-logistyczną. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na GlobKurier.pl możesz znaleźć oferty wielu przewoźników z całego świata. Masz możliwość wyceny paczki krajowej czy międzynarodowej zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Formularz szybkiej wyceny jest dostępny na głównej stronie. W formularzu należy uzupełnić kraj wysyłki, wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” na stornie pojawią się oferty różnych przewoźników. Po kliknięciu w najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb pozostaje tylko uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zamówienie.