Menu

Opinie Cube Logistics

Korzystałeś z usług firmy Cube Logistics? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Cube Logistics

Logo
0
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Co wpływa na wybór transportu międzynarodowego, wykonywanego np. poprzez fracht morski? Czas i sprawność dostawy, a przede wszystkim koszty całej usługi. Jak w tym przypadku wypada firma Cube Logistics, oferująca globalne usługi transportu morskiego? Jakie są zdania na temat przewoźnika Cube Logistics? A może już korzystałeś z ich oferty i chcesz podzielić się swoją opinią na temat tej firmy? Świetnie trafiłeś!

Przewoźnik Cube Logistics opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Cube Logistics

Cube Logistics jest międzynarodową firmą  z zakresu transportu i logistyki, oferującą międzynarodową spedycję lotniczą, morską i drogową. Do tego dochodzą kompleksowe usługi magazynowania czy obsługi celnej. Cube Logistics działa na podstawie metod 3PL oraz 4PL. Świadczy usługi m.in. w Stanach Zjednoczonych, Filipinach, Singapurze, Indonezji, Australii, Chinach, Kambodży, Wietnamie, Indiach, Hongkongu, Sri Lance, Bangladeszu, Dubaju czy w całej Europie.

Jak ocenić przewoźnika Cube Logistics i wystawić opinie?

Przy wyborze usług o zbliżonych parametrach dotyczących ceny czy czasu transportu, wyjątkową wagę zyskują opinie dotyczącego danego przewoźnika z dziedziny frachtu morskiego. Miałeś okazję skorzystać z oferty firmy Cube Logistics? Czekamy na twoją opinię. Uruchom nasz formularz oceny, wybierz przewoźnika i dokonaj oceny ich szybkości działania, oferowanych cen i daj znać, czy firma jest godna polecenia. Do tego możesz zostawić swój indywidualny komentarz z dowolnymi uwagami na temat Cube Lines.

Oferta Cube Logistics

W ramach swoich usług, firma oferuje międzynarodowy transport lotniczy, fracht morski oraz zarządzanie kontenerami FCL lub LCL, transport lądowy, spedycję przy wykorzystaniu taboru kolejowego czy np. transport chłodniczy i farmaceutyczny.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Poszukiwanie frachtu morskiego to nie jedyna opcja oferowana przez serwis GlobKurier.pl Na stronie głównej portalu mamy też darmową wyszukiwarkę ofert kurierskich dla przesyłek krajowych i międzynarodowych. Wystarczy podać wagę i wymiary paczki, a także oznaczyć kraj dostawy. Jedno kliknięcie i zyskamy dostęp do szeregu ofert największych firm kurierskich.

Lista dostępnych ofert, będzie zawierała nazwę przewoźnika, oferowaną podstawową cenę oraz najważniejsze informacje o samej usłudze. Po wyborze najkorzystniejszej oferty, zostaniemy przekierowanie do formularza zamówienia. Tam uzupełnimy dane adresowe oraz szczegółowe informacje o naszej przesyłce. Wybierzemy opcje dodatkowe oraz dokonamy płatności. Formularz jest bardzo prosty i nie powinien sprawić nikomu problemów.