Menu

Opinie CSAV

Korzystałeś z usług firmy CSAV? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

CSAV

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dla firm handlujących globalnie, szybki i sprawny transport towarów to kluczowy aspekt ich działalności. Poszukiwanie odpowiednio taniego przewoźnika, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług nie zawsze jest łatwe. Przydają się tutaj wtedy opinie innych klientów, którzy już skorzystali z ich oferty. Sprawdź opinie na temat przewoźnika CSAV lub podziel się własnym zdaniem, jak oceniasz ten fracht morski.

Przewoźnik CSAV opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CSAV

CSAV, a dokładnie Compañía Sudamericana de Vapores, jest jedną z najstarszych chilijskich firm żeglugowych, obecnie największą tego typu spółką w Ameryce Łacińskiej. Jej założenie datuje się na 1872 rok. W 2014 roku spółka CSAV przejęła ponad 30% udziałów w spółce Hapag-Lloyd AG, specjalizującej się w przewozach kontenerowych.

Jak ocenić przewoźnika CSAV i wystawić opinie?

Firm oferujących międzynarodowy fracht morski są setki, ale czy z każdej z nich warto skorzystać? Tutaj opinie zadowolonych (lub nie) klientów są na wagę złota. Korzystałeś z usług przewoźnika CSAV? Podziel się z innymi swoją opinią, być może ułatwi to komuś decyzję.

Nie musisz być klientem serwisu GlobKurier.pl, by móc ocenić tego przewoźnika. Wystarczy wypełnić formularz oceny, składający się z wyboru firmy, sekcji z indywidualnym komentarzem oraz gwiazdkowego systemu oceny trzech kluczowych aspektów – kosztów transportu CSAV, szybkości wykonanej usługi oraz godności polecenia tej firmy. Całość zajmie maksymalnie kilka minut.

Oferta CSAV

Obecnie ich główna działalność opiera się na spedycji kontenerowej oraz pozostałych usługach z zakresu specjalistycznego transportu, m.in. przewozy ładunków masowych suchych i płynnych, ładunki chłodnicze czy transport samochodowy. Kontenerowy fracht morski odbywa się głównie przez spółkę Hapag-Lloyd AG, której CSAV jest znaczącym udziałowcem.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Dzięki portalowi GlobKurier.pl nie tylko odnajdziemy odpowiednią firmę oferującą fracht morski, ale też skorzystamy z bezpłatnej wyszukiwarki najtańszych ofert kurierskich. Znajduje się ona na stronie głównej serwisu, a do jej uruchomienia potrzeba wprowadzić dane odnośnie wagi i wymiarów naszej paczki.

Kliknięcie „Wyceń przesyłkę” uruchomi wyszukiwarkę, która po chwili zaprezentuje nam dostępną listę ofert, zawierających nazwę firmy transportowej, cenę za usługę oraz podstawowe informacje o danej ofercie. Wybranie dowolnej opcji przekieruje nas do formularza zamówienia, gdzie uzupełnimy dane nadawcy i odbiorcy, wpiszemy szczegóły dotyczące naszej wysyłki, a także zaznaczymy opcje dodatkowe (pobranie, zwrot dokumentów) i dokonamy płatności za usługę. Całość powinna nam zająć nawet mniej niż 15 minut.