Menu

Opinie Crowley Marine Transport

Korzystałeś z usług firmy Crowley Marine Transport? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Crowley Marine Transport

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szybki i sprawny transport międzynarodowy to często kluczowy aspekt dla firm handlujących globalnie. Poszukując taniego transportu między kontynentami, najlepszą opcją jest wybór odpowiedniego frachtu morskiego, np. oferowanego przez Crowley Marine Transport. Sprawdź opinie na temat tego przewoźnika, a jeżeli samemu korzystałeś z ich oferty, podziel się swoim zdaniem z innymi.

Przewoźnik Crowley Marine Transport opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Crowley Marine Transport

Crowley Marine Transport, funkcjonujące pod nazwą Crowley Marine Services, to firma z ponad 130-letnią tradycją z siedzibą w Jacksonville na Florydzie. Grupa zajmuje się szeroko rozumianymi rozwiązaniami logistycznymi, rządowymi, morskimi  oraz energetycznymi. Usługi świadczone są globalnie przez poszczególne jednostki zależne – Crowley Logistics, Crowley (Government) Solutions, Crowley Shipping i Crowley Fuels.

Jak ocenić przewoźnika Crowley Marine Transport i wystawić opinie?

Gorąco zachęcamy każdego, kto już miał styczność z przewoźnikiem Crowley Marine Transport, do podzielenia się opinią na jego temat. Wypełnienie formularza oceny zajmie dosłownie chwilę, a oprócz wyboru opiniowanego przewoźnika, znajdziemy tam miejsce na indywidualny komentarz, a także gwiazdkową ocenę trzech kluczowych elementów – szybkości transportu, kosztu usługi oraz chęci polecenia tej firmy.

Oferta Crowley Marine Transport

W ramach swojej oferty z zakresu globalnego transportu i logistyki, firma oferuje usługi transportu lądowego, frachtu morskiego, frachtu lotniczego, magazynowania, zarządzania łańcuchem transportu czy ubezpieczania ładunków. Firma Crowley skutecznie łączy różne rodzaje transportu wraz z obsługą celną, skracając czas i eliminując niepotrzebne zatory.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Serwis GlobKurier.pl to nie tylko miejsce do znalezienia frachtu morskiego, ale przede wszystkim bezpłatna porównywarka ofert firm kurierskich, dotycząca krajowego i międzynarodowego transportu paczek. Aby z niej skorzystać, potrzebujesz jedynie wagi oraz wymiarów swojej przesyłki.

Automatyczną wycenę uruchomisz jednym kliknięciem, po czym Twoim oczom ukaże się lista dostępnych ofert wraz z ceną, nazwą przewoźnika oraz podstawowymi informacjami o usłudze. Po wyborze najlepszej opcji, zostaniemy przekierowani do formularza zamówienia, w którym uzupełnimy dane nadawcy i odbiorcy, szczegółowe informacje o przesyłce, skorzystamy z dodatkowych usług oraz dokonamy szybkiej płatności za wysyłkę. Całość zajmie nam mniej niż kwadrans.