Logo
Menu

Opinie COSCO Canada

Korzystałeś z usług firmy COSCO Canada? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

COSCO Canada

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Najkorzystniejszym kosztowo rozwiązaniem transportu towarów na inne kontynenty, jest fracht morski. Może jest nieco wolniejszy niż fracht lotniczy, ale znacznie tańszy i wydajniejszy, gdy w grę wchodzi duża liczba towaru. Jednym z kluczowych graczy na tym globalnym rynku jest COSCO Group, w skład której wchodzi mniejszy przewoźnik COSCO Canada.

Przewoźnik COSCO Canada opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku COSCO Canada

COSCO Canada to przewoźnik istniejący od 1994 roku, który jest spółką zależną w całości od COSCO Group (COSCO SHIPPING Lines), światowego przewoźnika oceanicznego z Chin. COSCO Canada specjalizuje się w szerokiej gamie usług z zakresu transportu morskiego (w tym przesyłek kontenerowych) dla kanadyjskich eksporterów i importerów.

Cała grupa COSCO oferuje transport morski na całym świecie, posiadając swoje biura w całych Chinach oraz kolejne 9 zagranicznych oddziałów, zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Zachodniej, Ameryce Południowej, Australii, Japonii, Korei oraz Afryce. Firmę obsługuje ponad pół tysiąca kontenerowców, działających na ponad 400 międzynarodowych i krajowych szlakach żeglugowych.

Jak ocenić przewoźnika COSCO Canada i wystawić opinie?

Ze względu na ogromną konkurencję na rynku morskich przewozów kontenerowych, ciężko jednoznacznie wskazać najlepsze podmioty. Dlatego bezcenne są tutaj opinie osób, które miały styczność z konkretnym przewoźnikiem. Dzięki Rankingowi Kurierów portalu GlobKurier.pl użytkownicy mogą sprawdzić oceny i komentarze, a także dodać własne zdanie na temat konkretnego przewoźnika morskiego. Dodanie opinii zajmuje dosłownie chwilę, a oprócz obszernego komentarza, każdy może ocenić:

  • Szybkość transportu
  • Koszt całej usługi
  • Chęć polecenia przewoźnika

Oferta COSCO Canada

Korzystając z usług transportu kontenerowego COSCO Canada, możemy liczyć na utrzymanie globalnych standardów przy przewozie towarów, stosowanych przez wszystkie podmioty z grupy COSCO.  Transport odbywa się na sprawdzonych szlakach, przy wykorzystaniu własnej floty pojazdów, obsługiwanych przez doświadczonych pracowników.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Serwis GlobKurier.pl to najlepsze rozwiązanie do wyboru transportu twoich towarów. U nas znajdziesz nie tylko wspomniany fracht morski, ale też skorzystasz z krajowego i europejskiego transportu paczek drogą lądową, za pośrednictwem międzynarodowych firm kurierskich.

Wystarczy skorzystać z bezpłatnej porównywarki ofert kurierskich, by sprawdzić wszystkie dostępne opcje wysyłki paczki, wraz z ceną, nazwą przewoźnika oraz podstawowym zakresem usługi. Wybór konkretnej oferty przekieruje nas do formularza zamówienia, a ten wypełnimy nawet w mniej niż kwadrans.