Menu

Opinie COSCO Americas

Korzystałeś z usług firmy COSCO Americas? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

COSCO Americas

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport towarów frachtem morskim powinien przebiegać szybko i sprawnie. Najlepsze warunki do międzynarodowego transportu oferowane są przez doświadczone podmioty o globalnym zasięgu, jak choćby grupa COSCO SHIPPING Lines, w skład której wchodzi COSCO Americas. Transport frachtem morskim to jedna z podstawowych działalności grupy, oferująca swoje usługi także w Polsce. Jak wyglądają opinie o COSCO? A może Ty korzystałeś z ich usług i chętnie podzielisz się swoją opinią?

Przewoźnik COSCO Americas opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku COSCO Americas

COSCO America jest częścią globalnej grupy COSCO SHIPPING Lines, oferującej usługi logistyczne między najważniejszymi kontynentami. Półtysięczna flota statków i ponad 400 regularnie obsługiwanych szlaków handlowych, w tym tras żeglugowych, stawia grupę jako jedną z czołowych firm w światowej branży transportowej.

Spółka zlokalizowana w Stanach Zjednoczonych, oferuje kompleksowe usługi logistyczne, w tym frachtu morskiego, dla całego regionu oraz między kontynentami. Spółka ma ugruntowaną pozycję biznesową w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Panamie oraz na Karaibach.

Jak ocenić przewoźnika COSCO Americas i wystawić opinie?

Aby pomóc odnaleźć najlepszych przewoźników, serwis GlobKurier.pl udostępnia swój autorski Ranking Kurierów, w którym znajdziemy opinie i komentarze dotyczące najchętniej korzystanych firm transportowych. Każdy może sprawdzić dotychczasowe opinie lub pozostawić swoją własną, czym ułatwimy wybór kolejnym zainteresowanym.

Dodanie własnej opinii zajmie maksymalnie kilka minut. Każda opinia składa się z indywidualnego komentarza oraz określenie trzech kluczowych parametrów dla przewoźnika – czasu transportu, kosztu transportu oraz godności polecenia danego przewoźnika.

Oferta COSCO Americas

Główna działalność Cosco Shipping opiera się na wewnętrznych (dla poszczególnych spółek zależnych) i światowych przewozach towarów, realizowanych przy użyciu własnej floty. W jej skład wchodzą m.in. kontenerowce, tankowce, masowce, statki wielozadaniowe oraz łodzie specjalistyczne. Do tego dochodzą usługi magazynowe i terminalowe. Grupa może pochwalić się czołowym miejscem pod względem globalnego tonażu swojej floty.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Opinie o przewoźnikach i opcja znalezienie odpowiedniego frachtu morskiego, to tylko część opcji, jakie oferuje serwis GlobKurier.pl. Najważniejszą z nich jest możliwość zamówienia najtańszego kuriera do przesyłki krajowej lub międzynarodowej. Wszystko za sprawą darmowej porównywarki ofert kurierskich, która dla podanych wymiarów i wagi, przedstawi wszystkie dostępne opcje. Te będą zawierały nie tylko cenę i nazwę przewoźnika, ale i podstawowe informacje o wysyłce oraz szybkie przekierowanie do formularza zamówienia.