Menu

Opinie Colissimo

Korzystałeś z usług firmy Colissimo? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Colissimo

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Istnieje wiele firm zajmujących się transportem i usługami kurierskimi. Jednak, przed skorzystaniem z którejkolwiek z nich, każdy klient chciałby sprawdzić, co oferuje dany przewoźnik i w jaki sposób wykonuje zlecone usługi . Korzystałeś z usług Colissimo, a może chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?

Przewoźnik Colissimo opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Colissimo

 

Colissimo jest francuskim przewoźnikiem realizującym swoje usługi w kraju i za granicę. Firma zatrudnia około 70 000 listonoszy, którzy codziennie dokładają starań, aby paczki dotarły na czas. Firma posiada 18 siedzib w całym kraju.

Jak ocenić przewoźnika Colissimo i wystawić opinie?

Możesz wystawić ocenę przewoźnika Colissimo  na Globkurier.pl. Wystarczy, że wypełnisz formularz oceny. Nie musisz przy tym być klientem brokera kurierskiego. W formularzu ocenisz szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia, co oznacza czy będziesz przekazywać innym informacje o kurierze i jego sprawnym działaniu. Ocenę wystawiasz w systemie gwiazdkowym, ale możesz również napisać kilka słów od siebie. Ważne, by była to szczera ocena usług kurierskich. 

Oferta Colissimo

Colissimo to francuski przewoźnik oferujący przesyłki do 30 kg. Paczki ograniczone są również do wymiarów 120 x 80 x 60 cm. Każde doręczenie przesyłki jest potwierdzone, a dodatkowo Colissimo  podejmuje 2 próby doręczenia w cenie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę szybko i tanio, to skorzystaj z oferty brokera kurierskiego. Musisz podać parametry przesyłki oraz jej wagę. Zaznacz kraj nadania i odbioru. Wpisz ile przesyłek o tym samym gabarycie i tej samej wadze chcesz wycenić, a następnie kliknij “wyceń przesyłkę”. Pojawi się lista kurierów, wśród których wybierasz najlepszą dla siebie opcję. Po wybraniu oferty trzeba wypisać wszystkie dane kontaktowe niezbędne do zrealizowania wysyłki towaru. W tym miejscu trzeba też wybrać opcje dodatkowe, jak choćby ubezpieczenie. Potem pozostaje już tylko opłacenie przesyłki, co może być bardzo szybkie, stąd już po kilku chwilach wygenerowane są dokumenty przewozowe i przesłane na adres e-mail podany w zamówieniu kuriera. Teraz trzeba wszystkie paczki dobrze zabezpieczyć mocną taśmą, a potem czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę. W ten sposób można sporo zaoszczędzić i realizować wysyłkę większej ilości towarów.