Menu

Opinie Colis Privé

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Colis Privé? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Colis Privé

Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Dostarczenie przesyłek na czas w nienaruszony stanie jest priorytetem dla każdej firmy transportowej. Nie inaczej jest w przypadku francuskiej firmy Colis Privé. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług tego dostawcy podziel się z nami swoją opinią. Poniżej znajdziesz informacje na temat przewoźnika oraz opinie innych użytkowników, którzy skorzystali z usługi firmy Colis Privé.

Przewoźnik Colis Privé opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Colis Privé

Colis Privé jest firmą francuską specjalizującą się w przesyłkach kurierskich na wskazany adres w opcji dostawy 24 lub 48 godzin. Firma została założona w 1993 roku i posiada 4 oddziały na terenie Francji. W przypadku dostawy kurierem maksymalna waga przesyłki nie może przekraczać 30 kg.  Colis Privé oferuje również wysyłkę paczek do punktów nadania i odbioru, gdzie maksymalna waga wynosi 20 kg.

Jak ocenić przewoźnika Colis Privé i wystawić opinie?

Korzystałeś z usługi firmy Colis Privé i zastanawiasz się czy podzielić się swoim doświadczeniem? Dobrze trafiłeś! Wystarczy przejść do formularza oceny i uzupełnić następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

System oceniania bazuje na skali 1-5, z czego 1 jest najniższą z nich. Poniżesz znajdziesz pole w którym możesz podzielić się własnym komentarzem. Nie zapomnij wspomnieć czego dokładnie dotyczy Twoja opinia.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz najlepszej oferty transportowej? Sprawdź jakie ceny proponują przewoźnicy używając naszego formularza do szybkiej wyceny. Podaj wymiary przesyłki oraz jej wagę i kliknij wyceń przesyłkę. Po kilku sekundach zobaczysz oferty wielu przewoźników w najlepszych cenach. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy. Ostatnim krokiem jest opłacenie przesyłki i czekanie na kuriera.