Menu

Opinie CNC LINE

Korzystałeś z usług firmy CNC LINE? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

CNC LINE

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przewoźnicy morscy mają zróżnicowaną ofertę. Natomiast każdy klient chciałby dowiedzieć się możliwie jak najwięcej, a w tym świetnie sprawdzi się nasz ranking. Chcesz dowiedzieć się więcej o przewoźniku? Jaką ofertę posiada? Czy jest w stanie spełnić Twoje wymagania? Czy jego usługi są na najwyższym poziomie? W tym pomoże Ci nasz ranking! Każdy transport powinien przebiegać w jak najszybszy i profesjonalny sposób. CNC LINE jest firmą zajmującą się transportem morskim. Jeżeli jesteś ciekaw jaką ocenę na naszej stronie otrzymała powyższa firma to zapraszamy.

Przewoźnik CNC LINE opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CNC LINE

CNC LINE powstało w roku 1971. Następnie firma została wykupiona przez CMA CGM, stając się zarazem spółką zależną od grupy CMA CGM. W roku 2019 CNC LINE stało się specjalistyczną marką Intra-Asia. Siedziba firmy znajduje się w Singapurze, posiadając przy tym rozrzucone agencje po całym kontynencie azjatyckim. Swoje usługi oferuje w poszczególnych krajach, w ich skład wchodzą:

 • Bangladesz
 • Kambodża
 • Chiny
 • Indonezja
 • Japonia
 • Korea
 • Malezja
 • Filipiny

Jak ocenić przewoźnika CNC LINE i wystawić opinie?

Istnieje na to bardzo prosty sposób. Osoby korzystające z usług tejże firmy, mogą skorzystać z naszego formularza pozwalającego ocenić kuriera. Jak to działa? Wchodząc w link, możesz w bardzo szybki i przejrzysty sposób wystawić swoją opinie na podstawie systemu gwiazdkowego i komentarza. Gwiazdki 1-5 oceniają poniższe aspekty:

 • Szybkość transportu
 • Koszt transportu
 • Godność polecenia

Ocena umożliwi zarówno nam, jak i przyszłym klientom danej firmy wyciągnięcie odpowiednich wniosków i zdecydowanie się odnośnie do tego, jakiego kuriera wybrać. Wyraź swoją opinie, negatywną bądź pozytywną i pomóż innym wybrać w odpowiedni sposób. Oczywiście, ocenę mogą wystawić nie tylko klienci Globkurier.pl. Zapraszamy!

Oferta CNC LINE

Singapurska firma oferuje transport morski w szczególności na kontynent azjatycki. Swoją ofertę kieruje do różnych klientów niezależnie od branży. Firma oferuje zaawansowane rozwiązania dotyczące transportu, jak i magazynowania przesyłek. Zaspokaja potrzeby klientów odnośnie do ubezpieczenia transportu oraz cła oraz oferuje przewóz paczek ponadwymiarowych i niestandardowych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Globkurier.pl oferuje swoim klientom, prostą oraz szybką wycenę, która automatycznie przedstawi Ci ofertę ponad 50 zróżnicowanych pod każdym względem przewoźników. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i wpisać wagę oraz wymiary. Następnie należy podać dane adresata oraz nadawcy i kliknąć “wyceń przesyłkę” Intuicyjny i prosty system pozwoli Ci na wybór kuriera, który spełni Twoje oczekiwania. Po wybraniu przewoźnika wystarczy, że wniesiesz opłatę i poczekasz na kuriera lub udasz się z przesyłką do wybranego punktu nadawczego.