Menu

Opinie CMA CGM

Korzystałeś z usług firmy CMA CGM? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

CMA CGM

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Wysyłanie przesyłek drogą morską może być proste. Oczywiście każdy klient oczekuje od przewoźnika wszystkiego co najlepsze. CMA CGM to grupa zajmująca się transportem morskim. Jako trzecia na świecie co do wielkości firm zajmujących się transportem kontenerów, które dostarcza do około 160 państw. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym przewoźniku? Jakie są jego plusy i minusy? Ciekawi Cię jego oferta? Możesz to sprawdzić bez przeszkód dzięki naszemu systemowi ocen lub wystawić ocenę jeżeli korzystałeś z jego usług.

Przewoźnik CMA CGM opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CMA CGM

Grupa CMA CGM S.A posiada swoją siedzibę we Francji (Marsylia). Jej prezesem jest Radolphe Saade. Założona została w roku 1978. Ta ogromna pod względami transportowymi firma zajmuje się przede wszystkim spedycją kontenerów. Grupa nie zajmuję się oczywiście tylko transportem morskim, ale również powietrznym, który jest odłamami tejże firmy. Na rok 2021 firma osiągnęła zyski wynoszące około 56 miliardów dolarów.

Jak ocenić przewoźnika CMA CGM i wystawić opinie?

W bardzo prosty sposób! Dzięki naszemu sprawnemu systemowi zrobisz to bardzo szybko i bezproblemowo. Na naszej stronie Globalkurier.pl znajdziesz ranking kurierów, tam możesz wystawić swoją ocenę. Opinia składa się z trzech kryteriów polegających na ocenie względem gwiazdek. Kryteria składają się na:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Ranking polega również na komentarzach od klientów, którzy mieli styczność z daną firmą. Dzięki temu, inni są w stanie wybrać odpowiedniego przewoźnika, by ten spełnił ich wszystkie oczekiwania. To nie wszystko! Nie tylko klienci Globalkurier.pl mogą wystawiać swoje opinie, każdy może to zrobić.

Oferta CMA CGM

Grupa oferuje zróżnicowane możliwości transportu. Od powietrznego do morskiego. Transport dociera bez przeszkód, do 160 państw przy czym obsługuje praktycznie każdy rodzaj przesyłek. Transport morski zdecydowanie specjalizuje się w przewozie kontenerów, lecz to nie wszystko. Obsługuje również przesyłki ponadwymiarowe i niestandardowe. Obsługuje transporty leków, żywności, elektroniki i wiele innych. CMA CGM również oferuje swoim klientom ubezpieczenie przesyłki i załatwia sprawy celne.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Czas-dla każdego niewątpliwie ważny aspekt życia. Nasza oferta pozwala go zaoszczędzić. Szybka wycena to narzędzie, dzięki któremu w szybki sposób nadasz swoją przesyłkę. Jak to działa? Wystarczy wejść na naszą stronę, wpisać wagę oraz wymiary przesyłki, a następnie nasz intuicyjny system wyświetli spośród ponad 50 firm, te które, zajmą się Twoją przesyłką. Wybierz kuriera, który odpowiada Twoim wymaganiom, wpisz dane nadawcy i adresata, opłać przesyłkę i poczekaj na kuriera. W przypadku wybrania przez Ciebie opcji wysyłki przez punkt nadawczy, wybierz się do punktu i załatwione!