Menu

Opinie CEMET

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy CEMET? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

CEMET

Logo
4.2
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.2
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Przewóz towarów to wieloetapowy proces za którym stoi wiele osób. Sprawdź jak na tle innych przewoźników wypada CEMET i czy warto wybrać go jako swojego przyszłego dostawcę. Jeśli skorzystałeś już z ich usług i chciałabyś się podzielić swoim zdaniem kliknij „Dodaj opinie o CEMET”.

Przewoźnik CEMET opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CEMET

CEMET jest grupą firm o polskim kapitale. Przedsiębiorstwo powstało w 1958 roku. Prezesem Zarządu firmy jest Grzegorz Lipowski. Firma posiada 6 placówek terenowych i 7 zespołów obsługi bocznic kolejowych. W firmie zatrudnionych jest ponad 400 pracowników. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w kwocie 277 094 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika CEMET i wystawić opinie?

Na naszej stronie rankingowej jednym z przewoźników, którego możesz ocenić jest CEMET. W formularzu oceny znajdziesz trzy główne kryteria, które ocenisz w systemie 5 gwiazdkowym. Najniższą oceną jest 1. Kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Swoje zdanie możesz dokładnie opisać w polu tekstowym poniżesz ocenianych kryteriów. To tam opisz czego dotyczyła Twoja usługa, jakie były pozytywy czy negatywy z Waszej współpracy. Każda opinia jest ważna nie tylko dla przyszłych Klientów, co dla samej firmy.

Oferta CEMET

Usługi firmy CEMET skoncentrowane są wokół transportu i spedycji kolejowej, usług przeładunkowych, dzierżawy wagonów czy transportu o spedycji samochodowej. Swoje rozwiązania kieruje on w stronę transportu kolejowego materiałów sypkich oraz spedycji kolejowej materiałów budowlanych. Usługi transportu samochodowego firma świadczy dla materiałów sproszkowanych luzem oraz uniwersalnego i całopojazdowego transportu materiałów paletyzowanych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz sprawdzonego przewoźnika? Na stronie głównej GlobKurier.pl znajdziesz formularz szybkiej wyceny, gdzie uzupełniasz podstawowe dane takie jak wymiary, waga i ilość przesyłek. Te dane są potrzebne do uzyskania wyceny różnych przewoźników najlepiej dopasowane do Twojej przesyłki. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje gamę ofert dedykowaną dla Ciebie. Wybierz najlepszą opcję i przejdź do kolejnego etapu, którym jest uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy. Ostatnim etapem zamykającym wycenę jest płatność za przesyłkę.