Logo
Menu

Opinie CDEK

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy CDEK? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

CDEK

Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.5
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jak wybrać najlepsze usługi transportowe? Wielu z nas przed wyborem jakiejkolwiek usługi sięga po opinie. Jakoś firmy transportowej zależy od wielu czynników, w tym szerokiej oferty czy szybkości transportu. Jedną z firm w branża transportowo-logistycznej jest CDEK. Zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika lub sprawdź co na jego temat myślą inni.

Przewoźnik CDEK opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CDEK

CDEK to rosyjska firma, która powstała w Nowosybirsku. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. CDEK posiada swoje oddziały nie tylko na terenie Rosji, ale również w wielu innych krajach na świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Korei i Polsce. W swojej ofercie firma oferuje dostawę kurierską do domu oraz dostawę do punktów paczkowych.

Jak ocenić przewoźnika CDEK i wystawić opinie?

Jeśli chcesz wystawić opinię na temat usług realizowanych przez firmę CDEK to zrób to na rankingu kurierów. Znajdziesz tam formularz, w którym łatwo i szybko podzielisz się swoją opinią. Zawiera on trzy podstawowe kryteria oceny, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo na stronie formularza znajdziesz puste pole tekstowe, w którym możesz lepiej wyrazić swoje doświadczenie z firmą. Opisz czego dotyczył transport oraz jakim środkiem był realizowany. Dokładniejsze informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług przewoźnika CDEK.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na GlobKurier.pl możesz znaleźć oferty wielu przewoźników z całego świata. Masz możliwość wyceny paczki krajowej czy międzynarodowej zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Formularz szybkiej wyceny jest dostępny na głównej stronie. W formularzu należy uzupełnić kraj wysyłki, wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” na stornie pojawią się oferty różnych przewoźników. Po kliknięciu w najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb pozostaje tylko uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zamówienie.