Menu

Opinie CAT LC

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy CAT LC? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

CAT LC

Logo
2.3
Ocena na podstawie 9 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.3
Ocena na podstawie 9 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Doświadczony operator transportowy będzie odznaczał się wyjątkową jakością usług. Przesyłki towarów to temat chętnie poruszany wśród użytkowników sieci, gdzie najchętniej wystawiamy opinie. Czy usługi, które proponuje CAT LC są warte polecenia? Sprawdź opinie klientów korzystających z ich usług lub zostaw własną opinię jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich serwisu.

Przewoźnik CAT LC opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku CAT LC

CAT LC jest pojedynczą firmą pochodzenia francuskiego, która powstała w roku 1994. Główna siedziba znajduje się w okolicach Warszawy, ale firma dysponuje w Polsce swoimi oddziałami w 7 lokalizacjach. W 2020 roku firmie udało się uzyskać przychód w wysokości 333 859 519 zł. W Polsce jest zatrudnionych około 400 osób

Jak ocenić przewoźnika CAT LC i wystawić opinie?

Na stronie ranking kurierów możesz ocenić wiele przewoźników, a jednym z nich jest firma CAT LC. Wystarczy uzupełnić krótki formularz opinii, gdzie w skali od 1 do 5 ocenisz takie kryteria jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kryteria są głównymi wyznacznikami jakości w usługach transportowych. Poniżej niż możesz dokładnie opisać czego dotyczy Twoja opinia. Jakiej usługi oraz jakiego środka transportu. Tutaj też opowiedz czy napotkałeś się na jakiekolwiek problemy, czy możesz wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Oferta CAT LC

CAT LC oferuje dystrybuuje krajową z dostawami zarówno nocnymi, jak i dziennymi. Spedycje krajową i międzynarodową, transport międzynarodowych przesyłek, logistykę magazynową, transport morski i lotniczy, a także transport intermodalny czy ponadnormatywny. W swoich usługach firma CAT LC wyróżnia się również logistyką jednośladów dedykowaną importerom, producentom czy dealerom motocykli, skuterów, skuterów wodnych i śnieżnych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to platforma gdzie porównasz oferty cenowe wielu światowych przewoźników. Wejdź na stronę główną i w formularzu szybkiej wyceny podaj kraj skąd i dokąd ma być nadana przesyłka oraz podstawowe informacje na jej temat, takie jak waga, wymiary i ilości. Klikając na przycisk „Wyceń przesyłkę” przechodzisz do kolejnego kroku, jaki jest uzupełnienie danych dotyczących osoby wysyłającej oraz adresata. Zakończenie całego procesu kończy się opłatą za przesyłkę, której cena jest znacznie korzystniejsza, niż bezpośrednio na stronie przewoźnika.