Menu

Opinie Canada Post

Korzystałeś z usług firmy Canada Post? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Canada Post

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Korzystałeś z usług przewoźnika Canada Post? Podziel się swoim opinią z innymi, Każda opinia jest dla nas ważna i pozwala innym użytkownikom wybrać najlepszy wybór w przypadku wysyłek do Kanady.

Przewoźnik Canada Post opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Canada Post

Canada Post jest państwowym przedsiębiorstwem i zarazem największym przedsiębiorstwem pocztowym w Kanadzie. Firma powstała pod nazwą Royal Mail Canada w 1867 roku, nazwa Canada Post zaczęła funkcjonować pod koniec lat 60 XX wieku. W firmie zatrudnionych jest łącznie ponad 50 000 pracowników, a dwa największa centra logistyczne znajdują się w w Scarborough i w Mississaudze.

Jak ocenić przewoźnika Canada Post i wystawić opinie?

Jeżeli skorzystałeś z usług firmy Canada Post, to możesz wystawić ocenę, a nawet powinieneś. Dzięki temu inne zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się, czy warto wybrać tego przewoźnika. Aby dokonać oceny należy wejść na stronę globkurier.pl i zakładkę formularzu opinii. Do oceny bierze się pod uwagę trzy kryteria, a mianowicie szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia. W każdej kategorii przyznaje się gwiazdki. Można również zostawić komentarz, który może być najbardziej przydatny dla osób szukających dobrego przewoźnika morskiego.         

Oferta Canada Post

Canada Post oferuje przesyłki do 30 kg. ograniczone do maksymalnej długości 200 cm. w cenie przewoźnik oferuje 1 próbę doręczenia. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wycenić swoją przesyłkę i wysłać w najkorzystniejszej cenie, to wejdź na stronę Szybkiej wyceny. Wpisz wszystkie wymiary przesyłki i podaj jej wagę. Wybierz kraj nadania i kraj odbioru. Możesz również dodatkowo podać kod pocztowy. Ponadto zaznacz ile przesyłek o tym samym gabarycie chcesz wycenić. Kliknij “wyceń przesyłkę” i wybierz przewoźnika, a następnie zaznacz ewentualne opcje dodatkowe, które Cię interesują, takie jak ubezpieczenie. Pozostaje już tylko opłacenie przesyłki, a następnie wydrukowanie dokumentów przewozowych i oczekiwanie na kuriera, który powinien pojawić się w kolejnym dniu roboczym.