Menu

Opinie Bring

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Bring? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Bring

Logo
2.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
2.8
Ocena na podstawie 4 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Branża TSL rozwija się coraz prężniej, dlatego dzisiaj znajdziemy wiele firm oferujących usługi transportowo-logistyczne. Wiele osób prze skorzystaniem z usługi decyduje się sprawdzić opinię na temat przewoźnika. Bring jest jednym z nich. W przypadku w, którym to skorzystałeś już z usług tego dostawy i chciałbyś się podzielić swoim doświadczeniem kliknij poniższy przycisk.

Przewoźnik Bring opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Bring

Bring jest firmą duńską zatrudniającą około 13 00 pracowników w regionie skandynawskim. Bring jest częścią Posten Norge Group. Firma oferuje usługi kurierskie paczek i towarów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada również logistykę międzynarodową czy magazynowanie. Transport międzynarodowy realizowany jest poprzez usługi drogowe, lotnicze, morskie i kolejowe.

Jak ocenić przewoźnika Bring i wystawić opinie?

Masz doświadczenie z firmą transportową Bring i chciałbyś się podzielić swoją opinią? Zrób to na stronie naszego rankingu kurierów i pomóż przyszłym Klientom wybrać najlepszego przewoźnika. Formularz opinii zawiera trzy główne wytyczne, które podasz ocenie w skali od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Tymi kryteriami są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo w formularzu dostępne jest osobne pole tekstowe, gdzie możesz dodać własny komentarz na temat przewoźnika. Jest to najlepsze miejsce, w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa oraz jaki był jej finalny efekt. Pamiętaj, że nie musisz być Klientem GlobKurier.pl, ale ocenić przewoźników na stronie rankingu.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl stworzył formularz szybkiej wyceny w celu ułatwienia wyboru najlepszego przewoźnika w korzystniej cenie. Formularz dostępny jest na stronie głównej, gdzie wpisujesz wymiary, wagę i ilość paczek. Do zaznaczenia jest również kraj z którego i do którego nadajesz przesyłkę. W następnym etapie system zaprezentuje najlepsze oferty różnych przewoźników dopasowane do Twoich wytycznych. Wybierz jednego z nich i przejdź do kolejnego etapu. Jest to miejsce w którym uzupełnisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, a także wybierzesz ewentualne dodatkowe opcje. Proces szybkiej wyceny kończy się opłaceniem przesyłki.