Logo
Menu

Opinie Botrans

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Botrans? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Botrans

Logo
3
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Botrans jest jedną z firm specjalizujących się w branży TSL, którą możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Każda wysyłka towarów powinna przebiegać szybko i sprawnie, dlatego warto zapoznać się z opiniami na temat przewoźnika przed jego wyborem. Sprawdź czy podczas wykonywania usług przez firmę Botrans pojawiały się jakieś problemy, czy cały proces przebiegał sprawnie.

Przewoźnik Botrans opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Botrans

Botrans to firma transportowa powstała w 1995 roku. Jest to polska firma, której Prezesem Zarządu jest Zdzisław Radelski. W firmie zatrudnionych jest niecałe 100 pracowników. Przychód, jaki udało się zrealizować firmie w 2020 roku wyniósł 87 177 984 zł.

Jak ocenić przewoźnika Botrans i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy Botrans? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Oferta Adampol

Oferta Botrans skupia się na drogowym transporcie międzynarodowym i krajowym oraz na przeprawach promowych. W ramach transportu krajowego oferowane są przewozy towarów masowych, neutralnych ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych. W przypadku transportu międzynarodowego przewozy obsługiwaną są w całej Europie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Szukasz szybkiego sposobu na porównaniu ofert światowych przewoźników? Wejdź na stronę główną GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Należy w nim podać wymiary i wagę przesyłki oraz określić jej ilość. Po ich uzupełnieniu można przejść do kolejnego korku poprzez kliknięcie przycisku „Wyceń przesyłkę”. Jest to moment w którym system generuje najlepsze cenowo opcje względem podanych przez Ciebie wytycznych. Sprawdź jakie ceny oferuje każdy z nich i wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych wysyłającego oraz adresata. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim punktem jest dokonanie płatności za przesyłkę, której wycena zajęła tylko chwilę.