Menu

Opinie BEWESHIP

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy BEWESHIP? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

BEWESHIP

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jak wybrać najlepsze usługi transportowe? Wielu z nas przed wyborem jakiejkolwiek usługi sięga po opinie. Jakoś firmy transportowej zależy od wielu czynników, w tym szerokiej oferty czy szybkości transportu. Jedną z firm w branża transportowo-logistycznej jest BEWESHIP. Zostaw swoją opinię, jeśli korzystałeś już z usług tego przewoźnika lub sprawdź co na jego temat myślą inni.

Przewoźnik BEWESHIP opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku BEWESHIP

BEWESHIP jest firmą o fińskim i polskim pochodzeniu kapitału. Polski udział kapitały wynosi 20%. Firma została założona w 2003 roku. W Polsce zatrudnionych jest mniej niż 50 osób. W 2020 roku firma uzyskała przychód w wysokości 48 357 675 zł.

Jak ocenić przewoźnika BEWESHIP i wystawić opinie?

Jeśli chcesz wystawić opinię na temat usług realizowanych przez firmę BEWESHIP to zrób to na rankingu kurierów. Znajdziesz tam formularz, w którym łatwo i szybko podzielisz się swoją opinią. Zawiera on trzy podstawowe kryteria oceny, jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Dodatkowo na stronie formularza znajdziesz puste pole tekstowe, w którym możesz lepiej wyrazić swoje doświadczenie z firmą. Opisz czego dotyczył transport oraz jakim środkiem był realizowany. Dokładniejsze informacje pozwolą lepiej poznać jakość usług przewoźnika BEWESHIP.

Oferta BEWESHIP

BEWESHIP realizuje usługi w ramach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, logistyki dzieł sztuki, magazynowania i przeładunków, logistyki kontraktowej, obsługi celnej, transportu estradowego i przeprowadzek międzynarodowych. Głównymi strumieniami ładunkowymi jest wymiana handlowa z Niemcami, Szwajcarią, Belgią, Holandią, Francją, Włochami i Wielką Brytanią. Drugim kierunkiem jest współpraca z oddziałami w krajach Nadbałtyckich oraz Centralnej i Wschodniej Europie.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Na GlobKurier.pl możesz znaleźć oferty wielu przewoźników z całego świata. Masz możliwość wyceny paczki krajowej czy międzynarodowej zarówno jako klient indywidualny, jak i firmowy. Formularz szybkiej wyceny jest dostępny na głównej stronie. W formularzu należy uzupełnić kraj wysyłki, wymiary i wagę przesyłki oraz ilość paczek. Po kliknięciu „Wyceń przesyłkę” na stornie pojawią się oferty różnych przewoźników. Po kliknięciu w najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb pozostaje tylko uzupełnić dane nadawcy i odbiorcy oraz opłacić zamówienie.