Menu

Opinie Bartolini

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Bartolini? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Bartolini

Logo
3.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.8
Ocena na podstawie 2 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz opinii na temat Bartolini i chciałabyś się dowiedzieć jak wypada ta firma na tle pozostałych przewoźników? Sprawdź jakie ma opinie i zyskaj pewność, że jest to odpowiedni wybór dla Twoich usług. Korzystałeś kiedyś z tego przewoźnika? Wystaw ocenę klikając w poniższy przycisk.

Przewoźnik Bartolini opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Bartolini

Bartolini to włoska firma kurierska oferująca transport różnego rodzaju przesyłek. Firma działa także w sektorze logistyki, doradztwa i dystrybucji towarów. Na terenie Włoch firma Bartolini posiada ponad 190 oddziałów dystrybucyjnych. Firma zapewnia usługi krajowe oraz międzynarodowe za pośrednictwem transportu drogowego i lotniczego.

Jak ocenić przewoźnika Bartolini i wystawić opinie?

Wystawienie opinii jeszcze nigdy nie było takie proste. Na naszej stronie ranking kurierów możesz łatwo ocenić przewoźnika według trzech głównych kategorii. Wyznacznikami są tutaj:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe wytyczne jakości możesz ocenić w systemie od 1 do 5, z czego najlepszą oceną jest 5. Po ocenieniu tych kryteriów opisz dlaczego wystawiłeś takie oceny w polu tekstowym poniżej. Tam też dodaj jakiej usługi ona dotyczy i dlaczego jesteś zadowolony lub nie. Uzupełnienie formularza zajmuje chwilę, a przyda się każdemu kolejnemu Klientowi, który będzie chciał skorzystać z usług Bartolini.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to platforma gdzie z łatwością wycenisz swoją przesyłkę. Wejdź na stronę główną gdzie znajdziesz formularz do szybkiej wyceny. Podaj wymiary, wagę i ilość przesyłek. System automatycznie wygeneruje najlepsze oferty popularnych przewoźników w kilka sekund. Wybierz opcję dopasowaną do Twojego budżetu i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych zarówno nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki. Ostatnim etapem zamykającym proces wyceny jest opłacenie przesyłki.