• Opinie Bama Logistics

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Bama Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Bama Logistics

  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Bama Logistics jest jedną z firm transportowych z Polski. Możesz już teraz ocenić tego przewoźnika i zajmuje to tylko chwilę. Jeśli szukasz najlepszej oferty dla siebie i zastanawiasz się czy będzie to Bama Logistics sprawdź opinie innych użytkowników i przekonaj się czy warto jest skorzystać z ich oferty.

  Przewoźnik Bama Logistics opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Bama Logistics

  Bama Logistics to firma polska założona w 2010 roku. W firmie zatrudnionych jest ponad 50 pracowników, a Prezesem Zarządu jest Agnieszka Drozd. W 2020 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 39 636 013 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Bama Logistics i wystawić opinie?

  Korzystałeś z usług firmy Bama Logistics i chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniem? W naszym formularzu możesz w szybki i prosty sposób ocenić usługi wielu firm transportowych z całego świata, w tym również firmy Bama Logistics. W formularzu do zaznaczenia są trzy kryteria, oceniane w skali od 1 do 5, do których zalicza się:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej wyżej wymienionych kryteriów znajduje się okienko, gdzie można podzielić się własną opinią i zaznaczyć czego dokładnie ona dotyczy. Jakiej przesyłki ona dotyczy, z jakiego i do jakiego kraju lub, którą drogą była ona transportowana. Opisanie wystawionych ocen pomoże lepiej zobrazować jakość usług danego przewoźnika.

  Oferta Bama Logistics

  Bama Logistics specjalizuje się w rozwiązaniach logistycznych i spedycyjnych w kraju i za granicą. Głównymi kierunkami obsługiwanymi przez firmę są Hiszpania i Niemcy. W ramach usług transportowych Bama Logistics realizuje ładunki częściowe i całopojazdowe. Firma oferuje również usługi dodatkowe, takie jak przeładunki towaru, magazynowania oraz pomoc w załatwianiu formalności związanych ze sprzedażą i transportem towaru.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szybka wycena w serwisie GlobKurier.pl pozwala w prosty sposób wycenić paczkę i poznać oferty największych operatorów transportowych na rynku. Cały proces jest bardzo intuicyjny i sprowadza się do uzupełnienia danych o przesyłce, takich jak wymiary i waga. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system ukaże oferty cenowe wielu przewoźników, gdzie możesz wybrać najlepszą pod siebie opcję. Następnym krokiem jest przejście do formularza w którym należy uzupełnić dane nadawcy i odbiory oraz opłacić przesyłkę.