Logo
Menu

Opinie AU Post Parcel

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy AU Post Parcel? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

AU Post Parcel

Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
3.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Często wysyłasz przesyłki i szukasz dla siebie najlepszego rozwiązania? Sprawdź jakie oceny ma firma transportowa AU Post Parcel, czy Klienci spotkali się z problemami, czy może cały proces dostawy został przeprowadzony bez większych trudności. W przypadku własnego doświadczenia z firmą AU Post Parcel zachęcamy do oddania opinii, która pomoże innym użytkownikom w wyborze najlepszego transportera.

Przewoźnik AU Post Parcel opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku AU Post Parcel

AU Post Parcel to firma przewozowa z Australii. Firma składa się z ponad 4 300 oddziałów i zatrudnia około 63 000 pracowników. W przypadku usług krajowych firma oferuje  przesyłkę paczek w czterech kategoriach. Mała przesyłka do 500 g, średnia przesyłka 500 g- 1kg, duża przesyłka 1-3 kg oraz przesyłka XL 3-5 kg. W przypadku wysyłek międzynarodowych firma oferuje przewóz do Afryki, Azji, Europy, całej kontynentalnej Ameryki i Oceanii.

Jak ocenić przewoźnika AU Post Parcel i wystawić opinie?

Jednym z przewoźników, których możesz ocenić za pośrednictwem naszej strony jest AU Post Parcel. Skorzystałeś w przeszłości z usług tego przewoźnika i chciałabym wyrazić swoją opinię na temat ich jakości? Skorzystaj z prostego formularza, w którym ocenisz trzy podstawowe kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Koniecznie dodaj komentarz w polu tekstowym zamieszczonym pod kryteriami. Jest to miejsce w którym możesz opisać czego dokładnie dotyczyła usługa, czy pojawiły się jakieś problemy czy wszystko przebiegało tak, jak powinno.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeśli szukasz najlepszej oferty transportowej zarówno jako klient indywidualny, lub klient firmowy wybierz formularz szybkiej wyceny na stronie GlobKurier.pl. Jego prosta forma i intuicyjny panel przedstawia oferty wielu różnych przewoźników w najlepszych cenach. W formularzu należy podać wagę i wymiary paczki, po czym wybrać przewoźnika klikając na kafelek z wyceną. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy oraz wybór płatności. Cały proces jest szybki i wygodny oraz pozwala dopasować najlepsze oferty pod własne wymagania.