• Opinie ATC CARGO

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ATC CARGO? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  ATC CARGO

  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4.8
  Ocena na podstawie 2 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Doświadczony operator transportowy będzie odznaczał się wyjątkową jakością usług. Przesyłki towarów to temat chętnie poruszany wśród użytkowników sieci, gdzie najchętniej wystawiamy opinie. Czy usługi, które proponuje ATC CARGO są warte polecenia? Sprawdź opinie klientów korzystających z ich usług lub zostaw własną opinię jeśli kiedykolwiek korzystałeś z ich serwisu.

  Przewoźnik ATC CARGO opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ATC CARGO

  ATC CARGO jest firmą z polski i singapurskim pochodzeniu kapitału, z czego polski udział plasuje się na poziomie 92%. Prezesem Zarządu jest Artur Jadeszko. W Polsce zatrudnionych jest ponad 100 osób z czego główna siedziba znajduje się w Gdyni. Przychód jaki udało się uzyskać firmie w 2020 roku wynosił 243 089 889 zł.

  Jak ocenić przewoźnika ATC CARGO i wystawić opinie?

  Na stronie ranking kurierów możesz ocenić wiele przewoźników, a jednym z nich jest firma ATC CARGO. Wystarczy uzupełnić krótki formularz opinii, gdzie w skali od 1 do 5 ocenisz takie kryteria jak:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kryteria są głównymi wyznacznikami jakości w usługach transportowych. Poniżej niż możesz dokładnie opisać czego dotyczy Twoja opinia. Jakiej usługi oraz jakiego środka transportu. Tutaj też opowiedz czy napotkałeś się na jakiekolwiek problemy, czy możesz wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

  Oferta ATC CARGO

  Firma ATC CARGO obsługuje ładunki typu „door to door” transportem morskim, lotniczym i drogowym. Oferta firmy stosuje również rozwiązania intermodalne. Głównymi rozwiązaniami proponowanymi przez firmę jest także obsługa celna, wykonywanie niezbędnych badań, uzyskanie stosownych certyfikatów, magazynowanie czy obsługa portowa.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  GlobKurier.pl to platforma gdzie porównasz oferty cenowe wielu światowych przewoźników. Wejdź na stronę główną i w formularzu szybkiej wyceny podaj kraj skąd i dokąd ma być nadana przesyłka oraz podstawowe informacje na jej temat, takie jak waga, wymiary i ilości. Klikając na przycisk „Wyceń przesyłkę” przechodzisz do kolejnego kroku, jaki jest uzupełnienie danych dotyczących osoby wysyłającej oraz adresata. Zakończenie całego procesu kończy się opłatą za przesyłkę, której cena jest znacznie korzystniejsza, niż bezpośrednio na stronie przewoźnika.