Menu

Opinie ASSTRA

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ASSTRA? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

ASSTRA

Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz przewoźnika, który oferuje szeroki wachlarz ofert, ale nie możesz podjąć decyzji kogo wybrać. W tym przypadku warto sięgnąć opinii. Jeśli korzystałeś kiedyś z usług firmy ASSTRA zachęcamy do podzielenia się z innymi użytkami własnym doświadczeniem. Każda opinia jest ważna dla przyszłych Klientów firmy.

Przewoźnik ASSTRA opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ASSTRA

ASSTRA to szwajcarska firma transportowo-logistyczna. Powstała w 2001 roku. Prezesem Zarządu firmy w Polsce jest Andriej Kolosowski. W Polsce w ASSTRA zatrudnionych jest blisko 200 osób. W 2020 roku przychód jaki udało się osiągnąć firmie to 110 314 899 zł.

Jak ocenić przewoźnika ASSTRA i wystawić opinie?

Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy ASSTRA? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

Oferta ASSTRA

ASSTRA jest firmą specjalizującą się w transporcie i logistyce. W ramach swoich usług zapewnia rozwiązania lotnicze, drogowe, morskie, kolejowe, multimodalne czy drobnicowe. ASSTRA realizuje również transport ładunków specjalistycznych, w tym rozwiązania chłodnicze, dla płynnego ładunku, transport ponadgabarytowy, przewóz materiałów sypkich, towarów niebezpiecznych i wartościowych czy produktów naftowych i gazowych.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

GlobKurier.pl oferuje na swojej stronie formularz do szybkiej wyceny, który pozwala znaleźć najlepsze oferty różnych przewoźników. Do uzyskania wyceny należy podać ilość przesyłek, ich wymiary oraz wagę. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system generuje w kilka chwil oferty wielu przewoźników oferujących różne ceny. W tym momencie możesz wybrać najlepszą opcję dla swojej przesyłki i przejść do kolejnego kroku. Jest nim uzupełnienie pół dotyczących danych adresata i nadawcy. W tym momencie można również dodać opcje dodatkowe, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Całość procesu zamyka opłata za wysyłkę