Menu

Opinie APL GLOBAL LOGISTICS

Korzystałeś z usług firmy APL GLOBAL LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

APL GLOBAL LOGISTICS

Logo
0.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Szukasz możliwości przesyłki swoich towarów drogą morską? W takim razie koniecznie musisz skorzystać z oferty Globkurier.pl i rankingu kurierów. W nim znajdziesz renomowanego przewoźnika APL GLOBAL LOGISTICS. Dlaczego warto zdecydować się na jego ofertę, co obejmuje? Jak uzyskać najbardziej korzystną wycenę za wysyłkę towarów transportem morskim?

Przewoźnik APL GLOBAL LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku APL GLOBAL LOGISTICS

APL GLOBAL LOGISTiCS jest przedsiębiorstwem zajmującym się logistyką i transportem morskim już od ponad 100 lat. Obsługuje zarówno fracht drogowy, powietrzny, ale i morski. W przypadku tego ostatniego oferuje  realizacje zamówień według OceanGuaranteed,  Ocean Premium Service, a także Ocean Standard. Terminowość i dobre wyznaczanie tras to dewiza, która przyspiesza wszystkim działaniom firmy w zakresie transportu morskiego. APL GLOBAL LOGISTICS ma swoją siedzibę w Dubaju.       

Jak ocenić przewoźnika APL GLOBAL LOGISTICS i wystawić opinie?

Jeżeli chcesz ocenić przewoźnika APL GlOBAL LOGISTICS, to wejdź na stronę Globkurier.pl i wybierz zakładkę formularza oceny. Możesz każdą firmę transportową oceniać pod względem trzech kryteriów: szybkości transportu, kosztu transportu, a także tego, czy warto polecić jej usługi innym. Oceny wystawia się przyznając gwiazdki. Ale można również dodatkowo ocenić przewoźnika i wpisać komentarz, który będzie przydatny dla innych przedsiębiorców. Dowiedzą się o mocnych stronach firmy, ale poznają też jej mankamenty, jeżeli takowe ktoś wskaże. 

Oferta APL GLOBAL LOGISTICS

Chcąc wysłać ładunek czy kontener drogą morską, warto wybrać firmę, która specjalizuje się w tego rodzaju transporcie. Z portu w Dubaju eksport i import kontenerów obsługuje APL GLOBAL LOGISTICS. Każdy ładunek musi być właściwie zabezpieczony. Trzeba wiedzieć, że firma dba o terminowość i jakość wszystkich dostaw, także tych specjalnych obejmujących transport wielkogabarytowy, towarów niebezpiecznych, drogocennych czy też szybko psującej się żywności w kontenerach chłodniczych. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wycenić swoją przesyłkę i nadać ją transportem morskim, wejdź na stronę szybkiej wyceny i wypełnij formularz. Wpisz koniecznie wszystkie dane twojej przesyłki, a więc długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Zaznacz kraj nadania i odbioru, a ponadto ilość przesyłek o tych samych parametrach, które chcesz wycenić. Na koniec kliknij opcję “wyceń przesyłkę”. Pojawi się ranking kurierów, a wśród nich na pewno będzie oferta APL GLOBAL LOGISTICS. Oczywiście pamiętaj, aby po wybraniu oferty kuriera określić jeszcze ewentualne usługi dodatkowe, z których chcesz skorzystać. Może być to choćby ubezpieczenie, które w przypadku dużych ładunków transportowanych drogą morską jest wręcz niezbędne. Oczywiście konieczne jest wypełnienie dokumentów przewozowych i podanie wszystkich danych dotyczących nadawcy i adresata. Potem wystarczy opłacić przesyłkę i już można czekać na kuriera, który ją odbierze i przekaże do dalszego transportu morskiego.