Logo
Menu

Opinie Amerijet International

Korzystałeś z usług firmy Amerijet International? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

Amerijet International

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Istnieje wiele firm zajmujących się transportem morskim. Jednak, przed skorzystaniem z którejkolwiek z nich, każdy klient chciałby sprawdzić, co oferuje dany przewoźnik i w jaki sposób wykonuje zlecony transport. Blue Anchor  to jeden z przewoźników oferujących swoje usługi w transporcie morskim. Korzystałeś z usług tej firmy? Może chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat? Możesz podzielić się swoją opinią w naszym rankingu, lub dowiedzieć się niej więcej.

Przewoźnik Amerijet International opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku Amerijet International

Amerijet rozpoczął swoją działalność w 1974 r. Na początku swojej działalności dzierżawiła jeden samolot i obsługiwała małe loty towarowe i pasażerskie między USA i Bahamami. Długoletnia tradycja sprawia, że przewoźnik cieszy się dużą popularnością i obsługuje rocznie nawet 421 milionów tonokilometrów. Warto wiedzieć, że Amerijet International obsługuje ponad 527 kierunków dzięki przejrzystym rozwiązaniom transportowym. Transportuje również materiały cenne, niebezpieczne, czy towary o kontrolowanej temperaturze. Główny węzeł Amerijet znajduje się na międzynarodowym lotnisku w Miami.        

Jak ocenić przewoźnika Amerijet International i wystawić opinie?

Możesz wystawić ocenę przewoźnika Amerijet International na Globkurier.pl. Wystarczy, że wypełnisz formularz oceny. Nie musisz przy tym być klientem brokera kurierskiego. W formularzu ocenisz szybkość transportu, koszt transportu, a także godność polecenia, co oznacza czy będziesz przekazywać innym informacje o kurierze i jego sprawnym działaniu. Ocenę wystawiasz w systemie gwiazdkowym, ale możesz również napisać kilka słów od siebie. Ważne, by była to szczera ocena usług kurierskich. 

Oferta Amerijet International

Warto wiedzieć, co obejmuje oferta Amerijet International. Otóż jest to przewóz towarów, w tym wielkogabarytowych, cennych czy niebezpiecznych do innego kraju. Transport specjalny odbywa się na określonych zasadach, po spełnieniu przez firmę niezbędnych wymogów. Ponadto Amerijet oferuje także usługi dodatkowe takie jak odprawę celną, tam gdzie jest to wymagane, a także ubezpieczenie przesyłki. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę cargo szybko i tanio, to skorzystaj z oferty brokera kurierskiego. Musisz podać parametry przesyłki oraz jej wagę. Zaznacz kraj nadania i odbioru. Wpisz ile przesyłek o tym samym gabarycie i tej samej wadze chcesz wycenić, a następnie kliknij “wyceń przesyłkę”. Pojawi się lista kurierów, wśród których znajdziesz Amerijet International. Po wybraniu oferty trzeba wypisać wszystkie dane kontaktowe niezbędne do zrealizowania wysyłki towaru. W tym miejscu trzeba też wybrać opcje dodatkowe, jak choćby ubezpieczenie. Potem pozostaje już tylko opłacenie przesyłki, co może być bardzo szybkie, stąd już po kilku chwilach wygenerowane są dokumenty przewozowe i przesłane na adres e-mail podany w zamówieniu kuriera. Teraz trzeba wszystkie paczki dobrze zabezpieczyć mocną taśmą, a potem czeka na kuriera, który odbierze przesyłkę. W ten sposób można sporo zaoszczędzić i realizować wysyłkę większej ilości towarów.