• Opinie Alpha Direct

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Alpha Direct? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Alpha Direct

  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Alpha Direct jest jedną z firm specjalizujących się w branży TSL, którą możesz ocenić na stronie rankingu kurierów. Każda wysyłka towarów powinna przebiegać szybko i sprawnie, dlatego warto zapoznać się z opiniami na temat przewoźnika przed jego wyborem. Sprawdź czy podczas wykonywania usług przez firmę Alpha Direct pojawiały się jakieś problemy, czy cały proces przebiegał sprawnie.

  Przewoźnik Alpha Direct opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Alpha Direct

  Alpha Direct wchodzi w skład HOPPS Group i jest firmą francuską. Swoje usługi skupia przede wszystkim na transporcie oraz magazynowaniu. Alpha Direct oferuje usługi kurierskie z dostawą pod konkretny adres, a także do punktów paczkowych nadania i odbioru. Maksymalna waga przesyłki w opcji dostawy do domu może wynosić 30 kg.

  Jak ocenić przewoźnika Alpha Direct i wystawić opinie?

  Chcesz wystawić opinię dotyczącą usług firmy Alpha Direct? Niezależnie od rodzaju transportu, który wybrałeś warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Formularz oceny zawiera trzy istotne kategorie, są nimi:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Powyższe kategorie możesz ocenić w systemie pięciogwiazdkowym, z czego ich największa liczba oznacza najlepszą ocenę. Poniżesz znajduje się dodatkowe, puste okno tekstowe. To tutaj najlepiej dodać własny komentarz, opisać rodzaj usługi oraz jej jakość.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szukasz szybkiego sposobu na porównaniu ofert światowych przewoźników? Wejdź na stronę główną GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza szybkiej wyceny. Należy w nim podać wymiary i wagę przesyłki oraz określić jej ilość. Po ich uzupełnieniu >można przejść do kolejnego korku poprzez kliknięcie przycisku „Wyceń przesyłkę”. Jest to moment w którym system generuje najlepsze cenowo opcje względem podanych przez Ciebie wytycznych. Sprawdź jakie ceny oferuje każdy z nich i wybierz usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych osobowych wysyłającego oraz adresata. Tutaj też możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim punktem jest dokonanie płatności za przesyłkę, której wycena zajęła tylko chwilę.