Menu

Opinie Allegro One

Dokonałeś zakupu na allegro i wybrałeś opcję dostawy za pośrednictwem Allegro One Box? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

Allegro One

Logo
1.5
Ocena na podstawie 227 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
1.5
Ocena na podstawie 227 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Zakupiłeś przedmioty na Allegro i wybrałeś dostawę kurierem Allegro One Box? Sprawdź opinie o usłudze Allegro One od osób, które korzystały już z usług tego przewoźnika. Sposób i czas dostawy to bardzo ważne czynniki. Korzystałeś z kuriera Allegro One Box? Dodaj swoją opinię! Opcja oceny jest dostępna dla każdego, nie musisz być klientem GlobKurier.pl.

Allegro One opinie

Filtruj

Allegro OneNumer przesyłki: A000IVRJI0
Ocena Ogólna: 1.7
Cena
Czas
Poleć kuriera
Opinia:
To jest jakieś totalne nieporozumienie, nie wiem jak ta firma kurierska może jeszcze istnieć. Paczka miała mi być dostarczona 27.03., otrzymałam ją dzisiaj, tj. 11.04. Zależało mi bardzo na terminowej dostawie, dlatego własnie wybrałam konkretnie tą opcję, ponieważ deklarowali szybką dostawę. W międzyczasie wielokrotnie kontaktowałam się z biurem obsługi i o ile łatwo się było dodzwonić, pracownicy byli mili i deklarowali pomoc, to nic potem się z tym nie działo. Przez długi czas nie byli w stanie zweryfikować gdzie jest paczka. Przepływ informacji tam zupełnie nie działa - oficjalnie przyjęto ode mnie zgłoszenie, że można kogoś zastać pod wskazanym adresem do godziny 16, a potem okazywało się, ze informacja ta nie została przekazana kurierowi rano z wyprzedzeniem, a godzinę przed 16 i to po moim przypomnieniu. Z kurierem z kolei też nie sposób się było skontaktować - nie odbierał telefonów, nie odczytywał smsów. Zdarzyło się też, ze dostałam powiadomienie, że przesyłka będzie danego dnia dostarczona, po czym nikt się nie pojawił. Cała ta sytuacja to porażka, stracone nerwy i czas na wydzwanianie i pisanie maili z obsługa klienta, poza tym spowodowało inne trudności z racji na opóźnienie dotarcia zamawianego produktu. Jak widzę po innych opiniach, moja sytuacja nie była jedynie wyjątkowym przypadkiem. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy i również nikomu nie polecam.
Joanna, 11 kwietnia 2024Allegro One kurier

Allegro One Box to automaty do nadawania i odbioru paczek od Allegro. Dostępna jest dla towarów zakupionych przez platformę Allegro. Usługa oprócz ułatwienia odbioru przesyłek Allegro, wyróżnia się wyglądem. Allegro One Box to automaty paczkowe, które charakteryzują się zielenią i żywą roślinnością. 

Jak wystawić opinie o Allegro One Box?

Korzystałeś z usług kuriera Allegro One? Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami – skorzystaj z naszego prostego formularza do oceny kurierów! Zostaw swoją opinie o Allegro One Box, aby pomóc innym! Opinie o Allegro One Box dodasz w kilka sekund. Sprawdź poniższy formularz, wystaw ocenę i dodaj swój komentarz. 

Oferta Allegro One

Z usług Allegro One możesz skorzystać w wielu miejscowościach w Polsce. Oferta obejmuje Allegro One Box, Allegro One Kurier czy odbiory w punkcie. 


Wiele możliwości w Globkurier.pl

Chcesz zyskać dostęp do oferty najlepszych przewoźników w korzystnych cenach? Sprawdź nasz formularz szybkiej wyceny i ciesz się tanią przesyłką z Globkurier! Dostęp do szerokiej bazy przewoźników sprawia, że możesz wybrać najbardziej dogodną dla siebie ofertę. Podaj wymiary, wagę, destynację i poznaj atrakcyjną ofertę! 

Sprawdź również nasz wpis blogowy: