• Opinie ALASKA MARINE LINES

  Korzystałeś z usług firmy ALASKA MARINE LINES? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  ALASKA MARINE LINES

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Terminowość dostaw
  Poleć kuriera
  Cena

  Dobry przewoźnik to szybkość transportu, profesjonalizm i cena adekwatna do zleconej usługi. Jeżeli chcesz sprawdzić czy firma ALASKA MARINE LINES spełnia Twoje oczekiwania odnośnie do 3 czynników wymienionych wcześniej, koniecznie musisz udać się na naszą stronę Globkurier.pl. Dlaczego? Znajdziesz tam ranking kurierów. Polega on na opinii klientów na temat poszczególnych firm kurierskich. Jeżeli byłeś klientem ALASKA MARINE LINES lub innej zapraszamy na naszą stronę w celu wydania opinii lub zapoznania się z oceną innych osób.

  Przewoźnik ALASKA MARINE LINES opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ALASKA MARINE LINES

  Przewoźnik wywodzi się z grupy Lynden  i jest jej odłamem. ALASKA MARINE LINES zajmuje się transportem w morskim jako część grupy Lynden w konkretne miejsca świata. Lynden powstało w Waszyngtonie w 1927 roku. Firma zajmuje się transportem lądowym, morskim i powietrznym, a także szeroko rozumianą logistyką. Grupa Lynden posiada w swoim składzie kilkanaście firm zajmujących się transportem w różne miejsca świata.

  Jak ocenić przewoźnika ALASKA MARINE LINES i wystawić opinie?

  To bardzo proste! Wejdź na stronę Globkurier.pl i znajdź zakładkę ranking kurierów. Właśnie tam znajdziesz funkcję oceń przewoźnika. Na czym polega sama ocena? Składa się z 3 najważniejszych aspektów w jakich można ocenić kuriera. System oceny polega na skali gwiazdkowej od 1 do 5. Wcześniej wymienione aspekty składają się na:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność transportu

  Oczywiście to jeszcze nie koniec! Możesz podzielić się swoim odczuciami odnośnie do firmy ALASKA MARINE LINES i innych z których usług miałeś okazję korzystać w sekcji komentarzy. 

  Oferta ALASKA MARINE LINES

  Przewoźnik oferuje transport kontenerowy i nie tylko bezpośrednio na Alaskę oraz Hawaje. Firma zajmuje się przewozem aut, motocykli, łodzi, cennych dóbr, medykamentów oraz żywności. Na swojej stronie posiada możliwość śledzenia transportu zdalnie. Ze względu na wysoce rozwiniętą obsługę klienta, możesz w każdej chwili uzyskać pomoc od pracowników firmy. Warto zaznaczyć, że nie tylko poprzez stronę internetową możesz śledzić transport, ale także za pomocą dedykowanej aplikacji.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Szybkie nadanie przesyłki to funkcja która zdecydowanie ułatwi wysłanie przez Ciebie przesyłki! Jak to zrobić? Wejdź na stronę Globkurier.pl, wpisz w odpowiednie pola wagę i rozmiar przesyłki, a następnie z listy ponad 50 kurierów wybierz tego, który spełnia Twoje wymagania. W kroku następnym wypełnij pola z danymi adresata oraz nadawcy. Etap końcowy polega na opłaceniu przesyłki. Na sam koniec poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego. Gotowe!