• Opinie AIT WORLDWIDE LOGISTICS

  Korzystałeś z usług firmy AIT WORLDWIDE LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  AIT WORLDWIDE LOGISTICS

  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  0
  Ocena na podstawie 0 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Jako klient firmy kurierskiej, chciałbyś się upewnić czy wybrany przewoźnik wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie? Jeżeli chcesz sprawdzić czy AIT WORLDWIDE LOGISTIC to właśnie ta firma z której usług chcesz korzystać to zapraszamy do naszego rankingu kurierów. Zapraszamy również osoby, które miały kiedykolwiek styczność z tym przewoźnikiem w celu pozostawienia po sobie oceny oraz komentarza, by pomóc innym wybrać kuriera, który spełni ich oczekiwania. Pamiętaj, że nawet jeżeli nie byłeś klientem Globkurier.pl, to również możesz pozostawić po sobie opinię.

  Przewoźnik AIT WORLDWIDE LOGISTICS opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku AIT WORLDWIDE LOGISTICS

  Firma została założona w 1979 roku. Siedziba główna znajduje się w Stanach Zjednoczonych w stanie Illinois w mieście Itasca. Przewoźnik posiada również biura w Europie oraz południowej Azji. Specjalizuje się w transporcie morskim, lądowym oraz powietrznym. Prezesem firmy jest Vaughn Moore.

  Jak ocenić przewoźnika AIT WORLDWIDE LOGISTICS i wystawić opinie?

  Ocena przewoźnika wbrew pozorom jest bardzo ważna, w dużej mierze pomaga potencjalnym klientom tej firmy w wyborze. Jeżeli chcesz wystawić opinię możesz to zrobić na naszej stronie. Jak? W bardzo prosty sposób, system ocen składa się na odpowiedź na 3 pytania oraz pozostawienia komentarza. Pytania dotyczą:

  • Szybkości transportu
  • Kosztów transportu
  • Godności polecenia

  Pamiętaj, że dzięki temu pomagasz innym w wyborze! Natomiast komentarz pozwala konkretniej określić w czym dany przewoźnik jest lepszy, a w czym gorszy.

  Oferta AIT WORLDWIDE LOGISTICS

  Przewoźnik oferuje transport morski za pomocą kontenerów. Prowadzi przewóz towarów ponadwymiarowych, niestandardowych, specjalistycznych. Swoich klientów wspiera całodobowo przez cały tydzień. Transportuje zlecone towary przez ocean spokojny i ocean atlantycki, dzięki czemu transport może być szybszy niż u innych przewoźników. Firma wspiera swoich klientów w kwestii ubezpieczenia i opłat celnych.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chciałbyś nadać swoją przesyłkę za pomocą szybkiego oraz intuicyjnego sposobu bez poszukiwań w sieci najlepszej oferty? Naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi funkcja szybkiego nadania w naszym serwisie. Jak to działa? Po wejściu na naszą stronę, odnajdziesz pola w które należy wpisać wagę oraz rozmiar przesyłki. Następnie system wyświetli kurierów z listy ponad 50 firm przewozowych, które mogą zająć się Twoją przesyłką. W kolejnym kroku, uzupełnij dane nadawcy oraz adresata i opłać przesyłkę. Poczekaj na kuriera lub udaj się do punktu nadawczego. Gotowe, przesyłka została wysłana!