Logo
Menu

Opinie AIRWAYS FREIGHT

Korzystałeś z usług firmy AIRWAYS FREIGHT? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

AIRWAYS FREIGHT

Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski ostatnio zyskał na znaczeniu, co zrozumiałe, biorąc pod uwagę korzystne ceny, ale też możliwość wysyłki dużych przesyłek. Doskonałą ofertę ma AIRWAYS FREIGHT. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat i poznać zalety takiego rozwiązania.

Przewoźnik AIRWAYS FREIGHT opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku AIRWAYS FREIGHT

AIRWAYS FREIGHT jest spółką założoną w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni lat bardzo się rozwinęła. Oferuje usługi transportu morskiego, nawet do najdalszych zakątków świata, a przy tym gwarantuje szybki czas dostawy, ale też korzystne ceny. Powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie dużych, średnich, ale i małych przedsiębiorstw, którym zależy na dostarczeniu towaru w trudno dostępne rejony, ale też na inne kontynenty. Klienci doceniają korzystne ceny, ale też fakt, e można nadać wielkogabarytowe przesyłki bez dodatkowych kosztów.

Jak ocenić przewoźnika AIRWAYS FREIGHT i wystawić opinie?

Jeżeli korzystaliście z usług AIRWAYS FREIGHT, to koniecznie powinniście ocenić usługi tej firmy. Aby to zrobić należy wejść na stronę Globkurier.pl w zakładkę “oceń kuriera”. Możecie przyznawać od jednej do pięciu gwiazdek w kategoriach: cena, czas i oceń kuriera. Jednocześnie macie też możliwość oceny słownej i opisania jak przebiegła Wasza współpraca. Taka ocena będzie przydatna dla innych osób Jednocześnie na podstawie ocen liczona jest średnia. Firmy kurierskie z najwyższą średnią oferują najwyższą jakość usług, co potwierdzają zadowoleni klienci. 

Oferta AIRWAYS FREIGHT

Dobra oferta AIRWAYS FREIGHT jest bardzo bogata. Przede wszystkim istnieje możliwość nadania przesyłek, paczek, czy kontenerów w różne rejony świat. Jednocześnie paczki mogą dotrzeć już w 15 dni. Firma oferuje też kompleksowe doradztwo, ale też możliwość dokonania wyceny za darmo. Można też skorzystać z opcji magazynowania i uzyskać pomoc w całym procesie logistycznym.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę transportem morskim, ale chcesz ograniczyć koszty, to koniecznie wejdź na stronę Szybkiej wyceny. Wyceń swoją przesyłkę krok po kroku. Zacznij od zaznaczenia kraju nadania i kraju odbioru. Następnie wpisz parametry przesyłki, czyli długość, szerokość i wysokość. W kolejnej rubryce podaj wagę przesyłki, a w tej znajdującej się na końcu wpisz cyfrę czy też liczbę odpowiadającą ilości wycenianych paczek o tym samym gabarycie. Dzięki zbiorowej wycenie możesz liczyć na lepszą ofertę. Kliknij zatem “wyceń przesyłkę”. Pojawi się lista kurierów, którzy mogą zrealizować tę usługę. Wśród nich będzie także AIRWAYS FREIGHT. Możesz zdecydować się właśnie na tego przewoźnika. Z opcji dodatkowych możesz zdecydować się na ubezpieczenie, ale i szereg innych usług. Potem pozostaje już opłacenie całości, najlepiej szybkim przelewem, a potem wydruk dokumentów przewozowych. Kurier przyjedzie w kolejnym dniu odebrać paczkę i ruszy w drogę.