Menu

Opinie AIRGROUP

Korzystałeś z usług firmy AIRGROUP? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

AIRGROUP

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Chcąc wysłać wielkogabarytowe przesyłki w dalekie regiony świata, można zdecydować się na ofertę AIRGROUP. Firma oferuje transport morski. Warto zwrócić uwagę na korzystne ceny, a także możliwość wysyłki niestandardowych paczek. Ranking kurierów na Globkurier.pl pomoże wybrać najlepszą ofertę.

Przewoźnik AIRGROUP opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku AIRGROUP

AIRGROUP jest przedsiębiorstwem, które zostało założone 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Na początku firma zatrudniała zaledwie kilka osób, by na przestrzeni lat przekształcić się w jedno z największych i najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw oferujących transport morski. AIRGROUP działa na terenie całego świata. Do każdego zlecenia podchodzi z największym zaangażowaniem, gdyż motto przedsiębiorstwa to słowa: “Tak, możemy”. W 2006 r. firma jeszcze bardziej poszerzyła swoją działalność kierując swoje usługi również do bardzo dużych przedsiębiorstw.

Jak ocenić przewoźnika AIRGROUP i wystawić opinie?

Jeżeli korzystaliście już z usługi przedsiębiorstwa oferującego transport morski AIRGROUP, to koniecznie powinniście ocenić jej usługi. Aby to zrobić, wystarczy tylko wejdź na stronę globkurier.pl w zakładkę “oceń kuriera”. Możecie przyznawać od jednej do pięciu gwiazdek, w zależności od tego, jak bardzo jesteście zadowoleni z usług. Ocenie podlega cena usług, ich czas realizacji, a także to, czy jesteście zadowoleni z usług. Możecie również opisać, jak przebiegła współpraca od A do Z i czy w przyszłości nadal zamierzacie wybierać ofertę tego przewoźnika morskiego. Takie opinie niewątpliwie są bardzo przydatne i pozwolą innym osobom podjąć decyzję bądź utwierdzić się w jej przekonaniu.

Oferta AIRGROUP

Oferta AIRGROUP jest bardzo bogata. Wystarczy tylko wspomnieć, że firma działa na terenie całego świata. Oferuje też usługi łańcucha dostaw magazynowania, ale też dystrybucji. Oferta kierowana jest do firm, instytucji rządowych, ale i klientów indywidualnych. Za pośrednictwem AIRGROUP można wysłać palety, kontenery i inne zwykłe przesyłki. Oferta pod względem cenowym, ale i czasu realizacji usługi jest korzystna i dobrze oceniana przez klientów. Towary mogą dotrzeć nawet w 15 dni. Istnieje też możliwość skorzystania z darmowej wyceny i śledzenia przesyłki.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz wysłać przesyłkę transportem morskim, to możesz ją tanio wycenić i zamówić kuriera, wchodząc na stronę Szybkiej wyceny. Na początku trzeba podać wszystkie gabaryty przesyłki, a więc długość, szerokość, wysokość oraz wagę. Trzeba też zaznaczyć kraj nadania i odbioru. Dodatkowo można wpisać kod pocztowy, który sprawi, że wyszukiwanie będzie szybsze. Ponadto zaznacz ile przesyłek chcesz wycenić i kliknij “wyceń przesyłkę”. Z dostępnej listy możesz wybrać  AIRGROUP i zdecydować się na dodatkowe usługi, np. ubezpieczenie. Potem pozostaje opłacenie wszystkich usług. Wtedy można już czekać na kuriera.