Menu

Opinie AGILITY LOGISTICS

Korzystałeś z usług firmy AGILITY LOGISTICS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

AGILITY LOGISTICS

Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
0
Ocena na podstawie 0 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski cieszy się coraz większą popularnością wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jest to w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę korzystne ceny. Doskonałym wyborem jest firma logistyczna AGILITY LOGISTICS. Warto dowiedzieć się więcej na temat jej usług i poznać szereg zalet transportu morskiego.

Przewoźnik AGILITY LOGISTICS opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku AGILITY LOGISTICS

Agility Logistics jest kuwejckim przedsiębiorstwem, które działa na terenie aż 100 krajów. Główna siedziba znajduje się w Kuwejcie. To przedsiębiorstwo z roku na rok generuje coraz większe zyski liczone w miliardach. Jednocześnie firma ma swoją siedzibę w Polsce od 2008 roku. Placówka znajduje się w Warszawie. Firma specjalizuje się we frachcie morskim.     

Jak ocenić przewoźnika AGILITY LOGISTICS i wystawić opinie?

Jeżeli korzystaliście z usług Agility Logistics, to powinniście podzielić się opiniami o tym przedsiębiorstwie. Najlepiej wejść na stronę globkurier.pl w zakładkę “oceń kuriera”. Możecie ocenić tutaj cenę, czas realizacji, ale też ogólną opinię, a więc czy polecacie kuriera. Usługi możecie ocenić zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek, gdzie najlepszą oceną jest 5 gwiazdek, z kolei najgorszą 1. Możecie dodatkowo opisać, jak współpracowało się Wam z tą firmą kurierską. Taka opinia niewątpliwie będzie bardzo przydatna dla innych, zastanawiających się nad skorzystaniem z usług. Przedsiębiorcy będą mogli przeczytać Wasze opinie, jednocześnie na podstawie ocen wyliczona jest średnia. W ten sposób tworzony jest ranking. 

Oferta AGILITY LOGISTICS

Oferta firmy transportowej Agility Logistics jest bardzo opłacalna, ale też szeroka. Otóż klienci mogą skorzystać z usług spedycji, ale też transportu, magazynowania i zarządzania łańcuchem dostaw. Firma Agility Logistics swoje usługi kieruje do firm, a także instytucji międzynarodowych czy akacji humanitarnych. Firma działa na całym świecie, w tym nawet w krajach afrykańskich czy Ameryki Południowej. Możecie nadać paczki, przesyłki wielkogabarytowe, ale i kontenerowe, niezależnie od wielkości. Agility Logistics wylicza ceny na podstawie ciężaru ładunku, przy czym nie dolicza żadnych dodatkowych kosztów za przesyłki potencjalnie uważane za niestandardowe. Można wykupić dodatkowe ubezpieczenie i jego cena jest relatywnie niska. 

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli szukacie dobrego kuriera morskiego, to wejdźcie na stronę Szybkiej wyceny. Możecie dokonać tu szybkiej wyceny przesyłki. Pamiętajcie o wpisaniu wszystkich parametrów, czyli długość, szerokość, wysokość, ale i waga. Ponadto trzeba zaznaczyć rodzaj przesyłki, a następnie wybrać kraj nadania i odbioru, a także zaznaczyć ile przesyłek będzie wycenianych. Potem można już kliknąć w opcję wyceny. W ten szybki sposób można znaleźć najlepszego kuriera. Wystarczy wybrać go z listy i opłacić przesyłkę. Potem pozostaje już tylko czekać aż pojawi się kurier i ją odbierze.