Menu

Opinie AEI OCEAN (DHL)

Korzystałeś z usług firmy AEI OCEAN (DHL)? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

AEI OCEAN (DHL)

Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.3
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Transport morski cieszy się coraz większą popularnością, co zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że ceny są bardzo korzystne, ale też zaletą transportu morskiego są dalekie zasięgi. Warto dowiedzieć się więcej na temat przewoźnika morskiego AEI OCEAN (DHL). Gdzie warto zamówić kuriera?

Przewoźnik AEI OCEAN (DHL) opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku AEI OCEAN (DHL)

Przedsiębiorstwo DHL zostało założone w 1969 r., natomiast 22 lata temu jego częścią stało się AEI OCEAN. Dzięki temu klienci zyskują jeszcze większą jakość usług, ale też mogą nadawać towary do bardzo odległych krajów, choćby Jordanii. Nie bez znaczenia jest także fakt, że ten przewoźnik cały czas zwiększa swoje zasięgi. Obecnie można wysyłać towary zarówno do Europy, Ameryki Północnej, ale też części Azji czy Afryki. W tym roku transport morski zyskał jeszcze bardziej na znaczeniu i wdrożenie nowego systemu obsługi frachtu się do tego przyczyniło.      

Jak ocenić przewoźnika AEI OCEAN (DHL) i wystawić opinie?

Korzystając z usług AEI OCEAN warto wystawić ocenę, dzięki temu inni klienci bądź osoby potencjalnie zainteresowane będą mogły podjąć decyzję, czy chcą skorzystać z takich usług. Warto więc wejść na stronę globkurier.pl w zakładkę formularzu opinii. Do oceny są trzy kryteria. Pierwszym z nisz jest szybkość przesyłki i tutaj przyznajesz odpowiednią według Ciebie liczbę gwiazdek. Drugie kryterium to oczywiście koszt transportu. Możesz jeszcze zdecydować czy firma jest godna polecenia i tutaj również przyznać jej odpowiednią liczbę gwiazdek. Nie zapomnij również zostawić własny komentarz. Kilka słów dotyczących szczegółów współpracy i tego czy wystąpiły jakieś problemy będzie wskazówką dla potencjalnych klientów.   

Oferta AEI OCEAN (DHL)

Oferta AEI OCEAN jest bardzo bogata. Przede wszystkim istnieje możliwość wysyłki palet, ale też innych wielkogabarytowych towarów. Jednocześnie firma transportowa nie nakłada na klientów ograniczeń co do rodzaju transportowanego towaru, przy czym w przypadku niektórych konieczne jest uzyskanie odpowiedniej zgody. Właściwy formularz trzeba też oddać do Izby Celnej. Transport oceaniczny i morski nie generuje wysokich kosztów dla przedsiębiorców, a przy tym firma może pochwalić się relatywnie krótkim czasem dostaw.    

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Jeżeli chcesz nadać przesyłki kurierem AEI OCEAN, to wybierz szybką wycenę i wejdź na stronę Szybkiej wyceny. Na początek wpisz wszystkie parametry przesyłki, podaj też jej wagę. Wybierz kraj nadania i kraj odbioru. Ponadto zaznacz ilość przesyłek do wyceny. Następnie kliknij “wyceń przesyłkę”. Pojawi się lista kurierów, a z niej wybierzesz przewoźnika AEI OCEAN. Po dokonaniu wyboru możesz zaznaczyć dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie. Następnie pozostaje opłacić przesyłkę i czekać na pojawienie się kuriera w kolejnym dniu roboczym. W ten sposób bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności.