Menu

Opinie ADECON

Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ADECON? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

ADECON

Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena
Logo
4.7
Ocena na podstawie 1 opinii
Terminowość dostaw
Poleć kuriera
Cena

Jedną z firma transportowych, którą możesz ocenić na stronie ranking kurierów jest ADECON. Poznaj usługi tego przewoźnika oraz sprawdź jakie oceny udało mi się uzyskać od swoich klientów. Wysokiej jakości usługi powinny być priorytetem dla każdej firmy w branży TSL. Jeśli korzystać kiedyś z serwisu tego przewoźnika koniecznie podziel się swoim zdaniem w formularzu oceny.

Przewoźnik ADECON opinie

Filtruj

Informacje o przewoźniku ADECON

ADECON to polska firma powstała w 2007 roku. Prezesem Zarządu jest Adrian Dolny. Firma zatrudnia około 100 osób realizując usługi z branży transportowo-logistycznej. W 2020 roku ADECON osiągnęła przychód w wysokości 90 000 000 zł.

Jak ocenić przewoźnika ADECON i wystawić opinie?

Oceń swoje doświadczenie z firmą transportową ADECON za pomocą szybkiego formularza oceny. Znajdziesz w nim trzy główne kryteria jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

Kryteria te ocenisz w systemie pięciogwiazdkowym, z czego 1 gwiazdka oznacza niezadowolenie i jest najniższym stopniem jakim firma może uzyskać. Poniżej znajdziesz dodatkowe pole tekstowe, gdzie można opisać przesyłkę, czego dokładnie dotyczyła, jaką drogą się przemieszczała i czy wszystko przebiegło tak jak zapewnił to przewoźnik.

Oferta ADECON

ADECON specjalizuje się w transporcie towarów niebezpiecznych oraz przesyłek w temperaturze kontrolowanej. W swoich usługach proponuje transport kontenerowy, drogowy, morski, kolejowy, lotniczy, drogowy konwencjonalny i ponadgabarytowy. ADECON charakteryzuje się przewozem towarów w takich branżach jak spożywcza, chemiczna czy przemysł i elektronika.

Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

Wyceń przesyłkę łatwo i szybko na stronie GlokKurier.pl dzięki specjalnie do tego przeznaczonemu formularzowi. Szybka wycena pozwala poznać oferty wielu przewoźników dopasowanych do kryteriów Twojej przesyłki. Wpisz wymiary, wagę i ilość przesyłek, aby system mógł wygenerować oferty w korzystnych cenach. Wybierz swojego przewoźnika i przejść do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o odbiorcy i nadawcy przesyłki. Ostatnim etapem jest płatność za przesyłkę i gotowe.