• Opinie ADAR

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy ADAR? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  ADAR

  Logo
  1
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  1
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  ADAR to firma, która może pochwalić się transportem towarów masowych o i wysokiej wartości. Ma szeroką ofertą, która dedykowana jest różnym branżom. Podziel się z nami swoją opinią na temat tego przewoźnika. Czy byłeś zadowolony z usługi czy pojawiły się jakieś problemy. Jeśli masz wątpliwości czy jest to wybór dla Ciebie sprawdź oceny innych użytkowników.

  Przewoźnik ADAR opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ADAR

  ADAR jest polską firma założoną w 2001 roku. Jej Prezesem Zarządu jest Adam Aszyk. Swoje usługi transportowe firma prowadzi do 14 krajów. Łącznie w Polsce zatrudnionych jest tutaj około 100 osób. Przychód w 2020 roku firmie udało się uzyskać na poziomie 126 447 453 zł.

  Jak ocenić przewoźnika ADAR i wystawić opinie?

  ADAR może przewieźć towary płynne i suche, artykuły spożywcze czy towar o wysokiej wartości. Jeśli chciałbyś podzielić swoją opinią na temat usług tego przewoźnika wystarczy przejść do formularza oceny i zaznaczyć swoją ocenę od 1 do 5 w poniższych kategoriach:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Poniżej znajdzie się dodatkowe pole, w którym możesz dokładnie opisać swoje doświadczenie z tym przewoźnikiem. Zostawiając swój komentarz pomożesz przyszłym użytkownikom wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do ich biznesu. Po uzupełnieniu komentarza kliknij „Wyślij”. Twoja opinia zostanie dodana do sekcji przewoźnika ADAR.

  Oferta ADAR

  Głównymi usługami transportowymi firmy ADAR są przewozy drogowe. Zapewniają oni kontrolę nad ładunkiem od początku jego załadowania do momentu dostarczenia towaru. Plusem jest również możliwość śledzenia swoich przesyłek dzięki GPS, a także stałe raportowania informacji dotyczących przejazdu przez kierowców.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Nieważne czy wysyłasz niewielką paczkę w kraju, czy przesyłki ponadwymiarowe za granicę wybierz formularz szybkiej wyceny  na GlobKurier.pl aby zyskać najlepsze oferty ponad 50 przewoźników. W formularzu należy podać wymiary paczki i jej wagę i kliknąć „Wyceń przesyłkę”. Tylko chwila dzieli nas od poznania ofert różnych przewoźników i wyboru najlepszej z nich. Cały proces zamawiania przesyłki jest intuicyjny i ogranicza się następnie do podania danych nadawcy i adresata. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności i czekanie na kuriera.