• Opinie Adampol

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Adampol? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Adampol

  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  4
  Ocena na podstawie 1 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Dzisiaj na rynku znajdziesz wiele firm transportowych, przez co wybór najlepszej jest znacznie trudniejszy. Sprawdź jakie oceny ma firma Adampol i czy warto korzystać z ich rozwiązań transportowych. Jeśli korzystałeś kiedy z ich usług to zachęcamy do podzielenia się własną opinią na temat jakości ich serwisu.

  Przewoźnik Adampol opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Adampol

  Adampol jest pojedynczą firmą o pochodzeniu kapitału z Korei Południowej i Chin. Firma została założona w 1990 roku i obecnie zatrudnia  około 1 500 pracowników. Prezesem Zarządu jest Elena Łukanowa. Firmie w 2020 roku udało się uzyskać przychód w kwocie 490 204 000 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Adampol i wystawić opinie?

  Ranking kurierów umożliwia wystawienie ocen wielu firmom transportowym w tym również firmie Adampol. Chcąc podzielić się własnym doświadczeniem z firmą przejdź do formularza i zaznacz w systemie pięciogwiazdkowym następujące kryteria:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Pod wyżej wymienionymi kryteriami znajdziesz pole tekstowe, gdzie możesz dodać dodatkowy komentarz. Warto dokładnie opisać ewentualny problem lub opisać dlaczego jesteś zadowolony z usługi. Podaj również czego dotyczyła Twoja przesyłka. Każda ocena będzie istotna dla przyszłych Klientów firmy.

  Oferta Adampol

  Adampol jest firmą oferującą wiele usług z zakresu transportu, logistyki i spedycji. Głównie oferują oni przewozy na trasach krajowych i międzynarodowych. Jedną z charakterystycznych serwisów firmy jest transport FTL/TCL gdzie firma wykonuje transport ciągnikami w różnych naczepach, a także transport towarów ogólnych i general cargo.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz poznać oferty w najlepszych cenach i porównać przewoźników w jednym miejscu? Sprawdź formularz szybkiej wyceny na stronie głównej GlobKurier.pl. Jedyne co musisz podać to wymiary, waga i ilość przesyłek oraz kraj skąd i dokąd ma zostać ona przesłana. Po kliknięciu czerwonego przycisku „Wyceń przesyłkę” system zaprezentuje Ci szeroką gamę ofert różnych przewoźników w najlepszych cenach. Po wyborze jednego z nich przejdziesz do kolejnego kroku jakim jest uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy i opłacenie przesyłki.