• Opinie ACS

  Korzystałeś z usług firmy ACS? Oceń przewoźnika i podziel się swoją opinią z innymi.

  ACS

  Logo
  5
  Ocena na podstawie 3 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  5
  Ocena na podstawie 3 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Transport międzynarodowy cieszy się coraz większą popularnością wśród małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. W przypadku przesyłek do Grecji  wyborem może być firma ACS. 

  Przewoźnik ACS opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku ACS

  ACS to grecka firma należąca do grupy Quest Group. Na rynku działa od 1981 roku. Rocznie firma wysyłka około 60 milinów przesyłek. Swoje punkty odbiory posiada nie tylko w Grecji, ale również w Bułgarii, Albanii i na Cyprze. Firma zatrudnia około 3 000 pracowników.

  Jak ocenić przewoźnika ACS i wystawić opinie?

  Jeżeli korzystaliście z usług ACS, to powinniście podzielić się opiniami o tym przedsiębiorstwie. Najlepiej wejść na stronę globkurier.pl w zakładkę “oceń kuriera”. Możecie ocenić tutaj cenę, czas realizacji, ale też ogólną opinię, a więc czy polecacie kuriera. Usługi możecie ocenić zaznaczając odpowiednią ilość gwiazdek, gdzie najlepszą oceną jest 5 gwiazdek, z kolei najgorszą 1. Możecie dodatkowo opisać, jak współpracowało się Wam z tą firmą kurierską. Taka opinia niewątpliwie będzie bardzo przydatna dla innych, zastanawiających się nad skorzystaniem z usług. Przedsiębiorcy będą mogli przeczytać Wasze opinie, jednocześnie na podstawie ocen wyliczona jest średnia. W ten sposób tworzony jest ranking. 

  Oferta ACS

  ACS oferuje przesyłki kurierski do 10 kg. i ograniczone do maksymalnej długości 70 cm. W cenie przewoźnik zapewnia 2 próby doręczenia oraz informacje o jego potwierdzeniu. ACS posiada również własną sieć punktów PUDO, których łącznie w Grecji znajduje się 250.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Jeżeli szukacie dobrego kuriera, to wejdźcie na stronę Szybkiej wyceny. Możecie dokonać tu szybkiej wyceny przesyłki. Pamiętajcie o wpisaniu wszystkich parametrów, czyli długość, szerokość, wysokość, ale i waga. Ponadto trzeba zaznaczyć ilość przesyłek, a następnie wybrać kraj nadania i odbioru. Potem można już kliknąć w opcję wyceny. W ten szybki sposób można znaleźć najlepszego kuriera. Wystarczy wybrać go z listy i opłacić przesyłkę. Potem pozostaje już tylko czekać aż pojawi się kurier i ją odbierze.