• Opinie Abakus Logistics

  Nadawałeś przesyłkę korzystając z usług firmy Abakus Logistics? Oceń kuriera i podziel się swoją opinią z innymi.

  Abakus Logistics

  Logo
  5
  Ocena na podstawie 7 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera
  Logo
  5
  Ocena na podstawie 7 opinii
  Cena
  Czas
  Poleć kuriera

  Branża transportowo-logistyczna proponuje dzisiaj wielu różnych przewoźników, z czego jednym z nich jest Abakus Logistics. Sprawdź jakie opinie udało się zebrać firmie od swoich Klientów, a jeśli jesteś jednym z nich podziel się swoim doświadczeniem. Każda opinia pomoże podjąć lepszą decyzję przyszłym klientom firmy Abakus Logistics.

  Przewoźnik Abakus Logistics opinie

  Filtruj

  Informacje o przewoźniku Abakus Logistics

  Abakus Logistics jest pojedynczą firmą założoną w Polsce w 2014 roku. Głównie charakteryzuje się ona w transporcie ciężarowym, spedycji i logistyce. W firmie zatrudnionych jest około 100 osób. W 2020 roku firma uzyskała przychód w wysokości 82 067 472 zł.

  Jak ocenić przewoźnika Abakus Logistics i wystawić opinie?

  Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przewoźnika jakim jest Abakus Logistics, wejdź na stronę rankingu kurierów i wypełnij krótki formularz. Ocenie poddasz trzy główne wytyczne dotyczące przewoźnika jakimi są:

  • Szybkość transportu
  • Koszt transportu
  • Godność polecenia

  Oceny dokonuje się poprzez system skali od 1 do 5, z czego 5 jest oceną najwyższą. Poniżesz tych kryteriów znajdziesz pole tekstowe. Zachęcamy do dodanie komentarza uzupełniającego dotyczącego przewoźnika i samej przesyłki. Pomoże to lepiej zrozumieć wystawione oceny/

  Oferta Abakus Logistics

  Główną ofertą Abakus Logistics jest transport krajowy i międzynarodowy zarówno całopojazdowy, jak i drobnicowy. W swoich usługach Abakus Logistics proponuje również transportowe usługi ekspresowe na terenie kraju. Dodatkowo firma posiada osobną siedzibę w Gdyni specjalizującą się w transporcie morskim. Flota morska wysyłana jest na cały świat wraz z kompleksową obsługą spedycyjno-portową.

  Wybierz najlepszą ofertę na GlobKurier.pl

  Chcesz wysłać swoją przesyłkę z pewnym przewoźnikiem w najniższej cenie? Sprawdź wyszukiwarkę szybkiej wyceny i w kilka minut zamów przesyłkę online. Szybka wycena to formularz znajdujący się na stronie głównej GlobKurier.pl w którym należy podać wielkość paczki, jej wagę i ilość. Po kliknięciu przycisku „Wyceń przesyłkę” system wygeneruje listę w formie kafelków z przewoźnikami oferującymi swoje usługi dopasowane to Twojej przesyłki. W tym momencie wybierasz najlepszą dla siebie opcję dzięki czemu przechodzisz do następnego korku. Jest nim uzupełnienie danych o nadawcy i odbiorcy, a także wybranie ewentualnych opcji dodatkowych. Proces kończy się opłaceniem przesyłki.