Menu

Oddziały nadania i odbioru przesyłek - Terminal GlobKurier

Międzynarodowy Terminal Globkurier został stworzony pod ofertę Globkurier Crossborder. W tym miejscu możesz nadawać skonsolidowane przesyłki międzynarodowe w usłudze transgranicznej. Jako nadawca sam ponosisz koszty dostarczenia przesyłki – opłacając dodatkowo kuriera DHL lub dowożąc przesyłki własnym transportem do terminalu w miejscowości Moszna-Parcela.


Terminale GlobKurier.pl

Międzynarodowy Terminal Globkurier jest dedykowany do oferty Globkurier Crossborder. To miejsce nadania skonsolidowanych przesyłek międzynarodowych w usłudze transgranicznej. Koszt dostarczenia przesyłek ponosi nadawca opłacając dodatkowo kuriera DHL lub dowożąc przesyłki własnym transportem na poniższy adres.


Magazyn do nadań przesyłek zbiorczych do DHL DE

Zgorzelec

Adres magazynu do nadawania konsolidacji Zgorzelec

MIASTOGODZINY PRZYJMOWANIA PRZESYŁEKADRES
ZgorzelecPn – Pt: 8:00-16:30Eurohermes Hucał
Bohaterów II A.W.P. 7A
59-900 Zgorzelec

Magazyn RADIAL FULFILMENT POLAND - Terminal Międzynarodowy Globkurier

Krosna-Parcela

Lista punktów odbioru i nadania Krosna-Parcela


MIASTOGODZINY PRZYJMOWANIA PRZESYŁEKADRES
Moszna ParcelaPn – Pt: 6:00-20:00Moszna-Parcela 29
05-840 Brwinów
Budynek C3
Województwo Mazowieckie

Odział nadania i odbioru przesyłek - Terminal GlobKurier

Aby skorzystać z usługi GlobKurier Crossborder, wejdź na stronę GlobKurier Cross Border – Globkurier.pl i zapoznaj się z dostępnymi tam informacjami. W przypadku zainteresowania usługą wypełnij formularz dotyczący wyceny transportu międzynarodowego, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. W formularzu uzupełnij między innymi kraje, do których chcesz wysyłać, wszelkie parametry przesyłek oraz ich szacowaną, wysyłaną w miesiącu ilość. Możesz również zaznaczyć preferowaną formę transportu – czy będzie to transport morski, lotniczy czy kolejowy. 

Z magazynu GlobKurier przesyłki są transportowane do centrum dystrybucyjnego i dalej do konkretnych krajów. Na tym etapie rozwożeniem przesyłek zajmują się już lokalne firmy kurierskie, które dostarczają je do finalnego odbiorcy.

Międzynarodowy terminal GlobKurier obsługuje wszystkie kraje Unii Europejskiej, korzystając przy tym z wielu narzędzi logistycznych, w celu zapewnienia odpowiedniej szybkości i jakości usług.