GlobKurier.pl O nas


MISJACSR

Zamawiając usługi kurierskie z GlobKurier.pl, oszczędzasz, wybierając najlepszą i najtańszą opcję transportu Twojej przesyłki.

Oferujemy wysyłkę do ponad 190 krajów, współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami i posiadamy integracje z licznymi platformami sklepowymi.  

Niskie ceny, szybkość dostarczenia przesyłek, szeroki wybór usług kurierskich 
- wszystko dzięki GlobKurier.pl - profesjonalnemu serwisowi przesyłek kurierskich.

 
Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów biznesowych, jak i Klientów indywidualnych. Dzięki nam zdecydowanie obniżysz koszty nadania przesyłek kurierskich, a także zapewnisz bezpieczeństwo transportu Twoich paczek. Ponadto nasza firma przejmie wszelkie obowiązki, wynikające z ewentualnych procedur reklamacyjnych. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, dlatego możesz mieć pewność, że dopasujemy usługę odpowiednio do Twoich potrzeb. 

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz duże ilości paczek, dzięki współpracy z GlobKurier.pl, możesz ponadto zintegrować swój sklep z usługami kurierów. W pełni zautomatyzujesz proces nadawania paczek, a Twoje przesyłki będą docierały do odbiorców jeszcze szybciej. 


Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, pamiętając jednocześnie o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw.
Właśnie z uwagi na to GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.


usługi kurierskie obrazDla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych indywidualnie ustalanych cenach!

Jeżeli zatem chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!

Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności już dzisiaj!