Nasza nowa strona - sprawdź!

nowy.globkurier.pl

GlobKurier.pl O nas


MISJACSR


Zamawiając usługi kurierskie z GlobKurier, oszczędzasz, wybierając najlepszą i najtańszą opcję transportu Twojej przesyłki.


 

Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz duże ilości paczek, dzięki współpracy z GlobKurier.pl, możesz ponadto zintegrować swój sklep z usługami kurierów. W pełni zautomatyzujesz proces nadawania paczek, a Twoje przesyłki będą docierały do odbiorców
jeszcze szybciej. 


GlobKurier.pl to:Wielu kurierów - jedna umowa Konkurencyjne stawki na przesyłki

Indywidualny Doradca Biznesowy

Obsługa klienta aż 6 dni w tygodniu

192 obsługiwane kierunki

Integracje dla e-commerce
 
 


Rekomendacje od naszych klientów:Globkurier.pl - rekomendacje klientówGlobkurier.pl - nasz zespół

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, pamiętając jednocześnie o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw.

Właśnie z uwagi na to GlobKurier.pl współpracuje m.in. z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, regularnie przekazując na jej konto część comiesięcznych przychodów firmy.
Globkurier.pl - CSR   Globkurier.pl - CSR
 

Dla wszystkich naszych klientów, którzy wysyłają duże ilości przesyłek przygotowaliśmy również możliwość nadawania paczek po bardzo atrakcyjnych indywidualnie ustalanych cenach!
 
Jeżeli zatem chcesz nadać przesyłkę, zrób to już teraz razem z GlobKurier.pl!

Skorzystaj ze wszystkich dostępnych w naszym serwisie korzyści i funkcjonalności już dzisiaj!