Menu

Jak zamówić kuriera?

Z GlobKurier.pl to niezwykle proste!

Chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób możesz zamówić taniego i bezpiecznego kuriera? W GlobKurier to bardzo proste, wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny  dostępnej na naszej stronie. Sprawdź krótki filmik, który krok po kroku prezentuje jak zamówić kuriera w GlobKurier.pl

Zamawianie kuriera jest niezwykle proste.

Możesz najpierw zarejestrować się w naszym serwisie. Rejestracja jest łatwa i całkowicie bezpłatną. Zakładając konto jako klient biznesowy masz dostęp do atrakcyjnych cen.

Po zalogowaniu się na stronie wystarczy, że przejdziesz do szybkiej wyceny i uzupełnisz niezbędne informacje.

Możesz również pominąć etap rejestracji i logowania i przystąpić bezpośrednio do zamawianie kuriera, które rozpoczyna się od wybrania kraju nadania i odbioru,określenia wymiarów przesyłki i ilości nadawanych paczek. Po wpisaniu ich do wyszukiwarki, system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów.

Jak zamówić kuriera?

Jak tylko wybierzesz optymalnego kuriera dla swojego nadania przejdziesz do procesu zamówienia usługi kurierskiej.,

Składanie zamówienia

Po wybraniu kuriera i przejściu do formularza zamówienia, zostaniesz poproszony o określenie zawartości przesyłki i ewentualne wybranie opcji dodatkowych, jak na ubezpieczenie przesyłki (niezwykle przydatne, jeśli wysyłasz drogą zwartość i boisz się, że zostanie uszkodzona). Możesz także wybierać pośród opcji dodatkowych, jak doręczenie terminowe do określonej godziny. Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie.

Wszystkie kroki możesz przejść, nie wychodząc z domu. Nie musisz podpisywać umów. Jeśli jednak chcesz otrzymać najniższe stawki za wysyłki, skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę odpowiednio do Twoich potrzeb.

W procesie zamówienia będziesz musiał uzupełnić dane nadawcy oraz odbiorcy, jak również określić warunki płatności (nasi klienci mają możliwości dokonania płatności, od płatności online poprzez przelew bankowy, płatność pre-paid i płatność gotówką przy doręczeniu). Pamiętaj, że w zależności od tego, jakiego kuriera wybierzesz, dostępne dodatki i parametry mogą się od siebie różnić. Jeśli na przykład wybierzesz Paczkomaty lub Paczkę w Ruchu będziesz musiał określić dodatkowo punkt odbioru.

Jak długo trzeba czekać na kuriera?

Nasi Klienci mogą wybierać pośród opcji dodatkowych jak doręczenie terminowe do określonej godziny. Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie, a jeśli jesteś firmą, określ stałe godziny odbiorów dla optymalizacji czasu dostawy.

Czy muszę wychodzić z domu, aby nadać przesyłkę?

Wszystkie kroki możesz przejść, nie wychodząc z domu.  Nie musisz stać w korkach, kolejkach i tracić czasu na niepotrzebny stres z tym związany. Z GlobKurier paczkę nadajesz przez internet, nie musisz podpisywać umów i wypełniać druczków. Wystarczy, że po dokonaniu płatności wydrukujesz list przewozowy i nakleisz go na kopertę. Korzystanie z GlobKurier jest bardzo proste. Sprawdź już teraz i nadaj swoją pierwszą przesyłkę.

Mam firmę, czy dostanę lepsze stawki na usługi kurierskie?

Jeśli chcesz otrzymać najniższe stawki za wysyłki, skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę odpowiednio do Twoich potrzeb wysyłkowych. Pamiętaj, że w naszej ofercie masz możliwość korzystania z usług bez konieczności podpisywania umów, ale jeśli chcesz otrzymać naprawdę atrakcyjną stawkę, musimy od Ciebie otrzymać deklarację na wolumen. Pamiętaj też, że GlobKurier może zaoferować Twojej firmie dużo więcej niż usługi kurierskie. Dla naszych klientów biznesowych mamy narzędzia do integracji platform sklepowych i aukcyjnych, dzięki czemu zautomatyzujesz cały proces logistyczny, oszczędzając czas i pieniądze.

Korzystaj ze wszystkich możliwości i zarejestruj się na naszej stronie!