Menu

Paczki i przesyłki na Litwę - flaga Litwy

Paczka do Wilna, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Wilna
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Wilna?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Wilna skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wilna.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Wilna

Wilno, stolica Litwy, to miasto mogące poszczycić się największą powierzchnią ze wszystkich miast w krajach bałtyckich. Jest to bardzo ważny ośrodek gospodarczy, finansowy i przemysłowy, a także znaczący węzeł komunikacyjny i interesujący punkt na turystycznej mapie Europy. Mieszka tu i pracuje wielu Polaków, a sporo rodzimych firm ma w tym mieście partnerów biznesowych. Z tego względu nierzadko pojawia się konieczność czy potrzeba nadania paczki do Wilna. Usługi w tym zakresie oferuje GlobKurier, doświadczony operator logistyczny pośredniczący pomiędzy ponad 50 najlepszymi firmami kurierskimi na świecie a klientami indywidualnymi i komercyjnymi. Przesyłki do Wilna z GlobKurier są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach przy jednoczesnym skróceniu czasu dostawy.

Ile kosztuje paczka do Wilna?

Tania przesyłka do Wilna z GlobKurier to zasługa doskonale rozbudowanej sieci logistycznej, jaką posiadamy i nad której rozwojem nieustannie pracujemy, chcąc zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Proponowane przez nas ceny są aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników, niemniej koszt nadania przesyłki do Wilna zależy od kilku istotnych czynników ze szczególnym wskazaniem na parametry paczki, szybkość nadania oraz formę transportu. Cena obejmuje też opłatę paliwową wynoszącą zwykle 8-20% oraz 23% podatek VAT, jeśli paczkę wysyłasz jako osoba prywatna. Poza tym przewoźnicy dokonują stosownych kalkulacji na podstawie własnych kryteriów, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie stawek za pomocą opcji szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie.

Jak nadać paczkę do Wilna?

Wejdź na stronę GlobKurier.pl i przekonaj się, że procedura zamawiania kuriera do Wilna przebiega szybki i sprawnie! Formalności z tym związane załatwisz bez wychodzenia z domu! W elektronicznym formularzu dostawy wybierasz kraj nadania i odbioru, określasz wymiary przesyłki i ilość nadawanych paczek oraz szybkość doręczenia i sposób nadania. System wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów. Wystarczy sfinalizować zamówienie i określić formę płatności, a następnie poczekać na kuriera, który zgłosi się po paczkę (możesz też dostarczyć ją osobiście do jednego z naszych punktów). Przypominamy, że mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wilna, a dostawy realizujemy transportem drogowym i lotniczym.

Zakazy przy przesyłkach do Wilna

Przy przesyłkach zagranicznych obowiązują pewne ograniczenia odnoszące się do zawartości paczek. Zabronione jest wysyłanie do Wilna m.in. żywych i martwych organizmów, łatwopalnych i żrących substancji oraz innych materiałów niebezpiecznych, papierosów, alkoholu, narkotyków, rzeczy o wysokiej wartości, dokumentów niejawnych, szybko psującej się żywności itp. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem wybranego przez Ciebie przewoźnika! Pamiętaj również, że przesyłki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane przez służby celne – w razie stwierdzenia nieprawidłowości wobec nadawcy wyciągane są konsekwencje.

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wilna