Menu

tanie przesyłki kurierskie do USA, paczka do USA, przesyłka do USA

Paczka do Waszyngtonu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Waszyngtonu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

 

Jak nadać paczkę do Waszyngtonu?

Przygotowujesz przesyłkę do Waszyngtonu i nie wiesz, jak się za to zabrać? Chętnie pomożemy! Z nami zrobisz to szybko i bardzo prosto. Wejdź na stronę GlobKurier.pl i skorzystaj z formularza „Szybka wycena”. Intuicyjna w obsłudze platforma przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy składania zamówienia. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Dzięki nam zyskujesz pewność, że paczka trafi w ręce rzetelnego przewoźnika, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. To natomiast umożliwi jej dotarcie za ocean w wyznaczonym terminie oraz bezpieczne doręczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres. Z formularza zamówienia możesz korzystać przez 24 godziny na dobę.

Do USA wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do USA

Ile kosztuje wysyłka do Waszyngtonu?

Zastanawiasz się, ile zapłacisz za przesyłkę do Waszyngtonu? Z nami możesz to łatwo sprawdzić. W poszukiwaniu najkorzystniejszych opcji dostawy paczki nie musisz już przeglądać stron internetowych wielu firm kurierskich ani kontaktować się z nimi telefonicznie. Odwiedź witrynę GlobKurier.pl. Tam znajdziesz informacje o ofertach wielu przewoźników, dzięki czemu łatwo je porównasz. To spore udogodnienie i duża oszczędność czasu. Po wypełnieniu formularza szybkiej wyceny zyskasz dostęp do informacji o ofertach różnych firm kurierskiej. To umożliwi wybór tej, która najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że koszt dostawy przesyłki do Waszyngtonu może się różnić w zależności od wielkości oraz wagi paczki, a także polityki cenowej przewoźnika oraz rodzaju transportu, jaki może zaoferować.

Jak zapakować paczkę do Waszyngtonu?

Pakowanie przesyłek w istotny sposób wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie transportu. Dołóż więc starań, by wysyłany przez Ciebie przedmiot został dobrze zapakowany i bezpiecznie dotarł do odbiorcy w Waszyngtonie. Wykorzystaj solidne materiały do pakowania. W ten sposób ochronisz przedmiot przed ewentualnymi uszkodzeniami. Przesyłka powinna posiadać opakowanie zewnętrzne – zazwyczaj jest to tekturowy karton – oraz umieszczony w środku wypełniacz. Ten drugi ma za zadanie wypełniać puste przestrzenie pomiędzy przedmiotem a pudełkiem i tym samym ograniczać jego przemieszczanie się w trakcie transportu. W celu zapewniania odpowiedniej amortyzacji wstrząsów przedmiot można dodatkowo zabezpieczyć folią bąbelkową. Dotyczy to przede wszystkim przedmiotów kruchych i wyjątkowo wrażliwych na wstrząsy oraz drgania. Do zaklejenia kartonu wykorzystaj solidną i odporną na rozerwanie taśmę pakową. Na koniec możesz owinąć karton folią stretch, co ochroni zawartość przed wilgocią.

Pamiętaj, by karton został dopasowany do gabarytów przedmiotu. Opakowania zbyt duże, które pozostawiają wiele wolnych przestrzeni pomiędzy pudełkiem a przedmiotem, nie są wskazane, bo nie unieruchomią go dobrze w czasie transportu. Kolejna istotna kwestia to dodatkowa opłata, której może oczekiwać przewoźnik przy przesyłkach o niestandardowych kształtach albo wymiarach. Takie warunki obowiązują u wielu firm kurierskich, bo sortowanie i przewożenie paczek niestandardowych wymaga więcej czasu niż tych, mieszczących się w ustalonych przez przewoźnika standardach.

Przesyłki kurierskie do Waszyngtonu

Z możliwości przesyłania paczek do Waszyngtonu korzystają obecnie zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Zapotrzebowanie na taką usługę jest bardzo duże, bo wielu Polaków ma rodzinę poza granicami kraju albo utrzymuje rozległą sieć kontaktów biznesowych (również w Waszyngtonie). Przewoźnicy, z którymi współpracujemy, w celu sprostania wymaganiom klientów, przedstawiają atrakcyjną ofertę dostaw przesyłek standardowych i niestandardowych, a także paletowych. Dlatego korzystając z witryny GlobKurier.pl, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy usług kurierskich. Dzięki temu wysyłanie paczek do Waszyngtonu, podobnie jak do każdego innego miejsca w Polsce i na świecie, stało się dziecinnie proste.

Paczka do Waszyngtonu z GlobKurier.pl

Jak wygląda wysyłanie paczek z GlobKurier.pl? – Bardzo prosto! Zacznij od zapakowania i zabezpieczenia przedmiotu za pomocą materiałów do pakowania, takich jak tekturowy karton, wypełniacz do paczek i taśma do pakowania. Tak przygotowaną paczkę dokładanie zmierz i zważ. Powinieneś znać jej długość, szerokość oraz wysokość. Powyższe informacje wpisz w udostępnionym na naszej stronie formularzu szybkiej wyceny. Podaj też miejsce nadania i odbioru paczki. Po zaakceptowaniu wprowadzonych przez Ciebie danych zostaniesz przekierowany na stronę z ofertami przewoźników. Przy każdej z nich wyświetli się cena usługi, a także przewidywany termin dostawy paczki oraz rodzaj transportu, z jakiego korzysta przewoźnik. Zamówienie możesz składać o dowolnej porze dnia bez konieczności wychodzenia z domu. Po wybraniu przez Ciebie najbardziej atrakcyjnej oferty dostawy pozostaje czekać na przyjazd kuriera, który odbierze paczkę. O tym, co będzie działo się z nią dalej, dowiesz się dzięki możliwości śledzenia paczki.

Przesyłki paletowe do Waszyngtonu

Wiele firm kurierskich oferuje też możliwość dostawy przesyłek paletowych. Składanie zamówienia na taką usługę wygląda podobnie, jak w przypadku standardowych przesyłek. Wchodzisz na naszą stronę, wpisujesz parametry charakteryzujące przesyłkę i wybierasz najbardziej dogodną dla Ciebie ofertę. Przygotowując przesyłkę do Waszyngtonu, pamiętaj, że dostawa do miejsc leżących poza Unią Europejską wymaga przygotowania dokumentów do odprawy celnej.