Menu

Paczki i przesyłki na Maltę - flaga Malty

Przesyłki kurierskie Polska - Valletta

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Valletty
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Valletty?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Valletty skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Valletty.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Valletta to stolica Malty. Położona jest na półwyspie Sceberras i jest to najdalej wysunięta na południe europejska stolica. Valletta to bardzo piękne miasto o bogatej historii, które dzięki swoim licznym walorom zostało wpisane na listę UNESCO.

Jeżeli chcesz wysłać paczkę do Valletty z nami możesz to zrobić w każdej chwili z dowolnego miejsca na Ziemi. Dajemy możliwość nadania przesyłki w każdy zakątek świata. 

Teraz aby wysłać paczkę do Valletty wystarczy zamówić naszego kuriera jednym kliknięciem.

Paczki i przesyłki do Valletty, stolicy Malty

Ile kosztuje wysyłka paczki do Valletty?

Valletta jest jednym z najbardziej słonecznych miejsc w Europie. Dzięki temu stanowi częsty cel wakacyjnych podróży. Jest też miejscem, do którego docierają wszystkie paczki przesyłane na Maltę w ramach usług GlobKurier.pl. Dopiero stamtąd trafiają w inne rejony wyspy i do docelowych adresatów. Dzięki współpracy, jaką GlobKurier.pl nawiązał z różnymi przewoźnikami, jesteśmy w stanie zaoferować przesyłek po atrakcyjnej cenie. Dotyczy to różnych miejsc na świecie, w tym również Valletty. Koszty wysyłki będę się różnić w zależności od parametrów, jakie charakteryzują konkretną paczkę. Na cenę usługi wpływa waga paczki oraz jej wymiary (długość, szerokość i wysokość). Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki kurierskiej na Maltę uzyskasz po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie GlobKurier.pl.

Przesyłki kurierskie do Valletty

GlobKurier.pl świadczy usługę przesyłek międzynarodowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Współpracując ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami, gwarantuje bezpieczeństwo i terminowość przesyłek. Paczki docierają do Valletty bez zbędnej zwłoki, co jest szczególnie istotne dla firm, które nawiązały relacje biznesowe z kontrahentami z tamtego rejonu.

 

Przygotowując paczkę do Valletty, pamiętaj, że w przypadku przesyłania niektórych produktów istnieją istotne ograniczenia. Całkowitym zakazem wysyłki objęte są między innymi wyroby tytoniowe oraz alkohol. Nie można przesyłać również materiałów żrących i łatwopalnych, roślin i zwierząt, dzieł sztuki oraz kosztownej biżuterii. Zakazem objętych jest znacznie więcej towarów. Większość przewoźników informuje o tym w swoich regulaminach.

Jak zapakować paczkę do Valletty?

Od sposobu pakowania i zabezpieczania paczek na czas ich transportu zależy bezpieczeństwo przesyłanych w środku towarów. Dlatego należy dołożyć należytej staranności, by przesyłane przedmioty zostały odpowiednio zabezpieczone i dotarły na miejsce docelowe bez uszkodzeń.

 

Do zapakowania przedmiotu, który planujesz wysłać do Valletty, należy wykorzystać karton tekturowy. Jego wielkość powinna być dopasowana do gabarytów przedmiotu. Pamiętaj o ochronie produktów kruchych i wrażliwych na uszkodzenia. Zabezpiecz je dodatkowo, owijając delikatnym materiałem, na przykład folią bąbelkową. Konieczne unieruchom przedmiot wewnątrz paczki, wkładając w puste przestrzenie wypełniacz. Możesz użyć poduszek powietrznych, folii bąbelkowej lub innego materiału, który zagwarantuje to, że produkt nie będzie się przemieszczał w trakcie transportu. Karton zabezpiecz z zewnątrz odporną na rozerwanie taśmą pakową.

Jak nadać paczkę do Valletty?

Przesyłanie paczki na Maltę jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://www.globkurier.pl i wypełnisz zamieszczony na niej formularz. Dzięki temu uzyskasz możliwość porównania kosztów wysyłki Twojej paczki w ramach usług świadczonych przez różnych przewoźników. Po wybraniu przez Ciebie najkorzystniejszej opcji będzie mógł wydrukować list przewozowy. Po odebraniu przesyłki przez kuriera możesz śledzić miejsce, w którym aktualnie znajduje się i trasę, jaką przebyła.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Valletty