Menu

Flaga Albanii - tanie przesyłki do Albanii

Paczki i przesyłki do Tirany - cennik przesyłek kurierskich do Tirany

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Tirany
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Tirany?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tirany skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tirany.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Tirana – stolica Albanii, to nie tylko największe miasto ale również wiodący ośrodek przemysłowy oraz centrum kulturalne tego kraju. Położona jest nad trzema rzekami Lanë, Tiranë iTërkuzë. 17 km na północny zachód od Tirany znajduje się port lotniczy Rinas im. Matki Teresy. Ogromne znaczenie oraz rozwój tego miasta spowodowały, że mieszka tu teraz ponad 615 tys. ludzi. 

Jeżeli również Twoi bliscy, znajomi czy kontrahenci znajdują się obecnie w stolicy Albanii i potrzebujesz nadać do nich jakąś przesyłkę, zrób to z nami! 

Skorzystaj z oferty GlobKurier.pl i wyślij przesyłkę do Tirany! 

Posiadamy możliwość nadania każdego rodzaju przesyłki od zwykłej koperty aż po palety dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami. Odległość nie gra roli, wszystkie przesyłki do Tirany nadajemy sprawnie i bezpiecznie! 

Nie czekaj, już teraz nadaj swoją przesyłkę do Tirany! 

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tirany