Menu

Paczki i przesyłki do Szwecji - flaga Szwecji

Paczka do Sztokholmu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Sztokholmu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Sztokholmu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Sztokholmu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Sztokholmu.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Sztokholmu

Sztokholm, stolica i największe miasto Szwecji, to jeden z najważniejszych punktów na politycznej, ekonomicznej i kulturalnej mapie Europy. Słynie z niezwykłej urody oraz atrakcyjnych warunków do życia i pracy, dlatego niczym magnes przyciąga turystów oraz osoby szukające nowych możliwości w obszarze rozwoju zawodowego. Mieszka tu wielu Polaków, co często powoduje potrzebę nadania paczki do Sztokholmu. Zachęcamy do skorzystania z usług GlobKurier.pl! Jako profesjonalny i doświadczony operator logistyczny zapewniamy szybką i niezawodną wysyłkę do stolicy Szwecji w bardzo korzystnej cenie! Obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych, proponując elastyczne warunki umów dopasowane do konkretnych potrzeb. Z nami znajdziesz rozwiązanie, którego potrzebujesz w cenie nawet do 70 % niższej niż bezpośrednio u przewoźników!

Zajmujemy się obsługą logistyczną przesyłkę na cały świat. Aby wysłać przesyłkę do Sztokholmu zamów tylko naszego kuriera! 

Paczki i przesyłki do Sztokholm, stolicy Szwecji

Ile kosztuje paczka do Sztokholmu?

To, ile zapłacisz za przesyłkę do Sztokholmu, zależy od paru istotnych czynników. Przede wszystkim pamiętaj, że poszczególne firmy transportowe dokonują wyceny wedle własnych zasad, dlatego warto porównać ceny za pomocą specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie. Tania przesyłka do Sztokholmu z GlobKurier.pl to głównie zasługa współpracy z ponad 50 najlepszymi firmami kurierskimi na świecie oraz rozbudowanej bazy logistycznej pozwalającej świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cena przesyłki do Sztokholmu ustalana jest na podstawie parametrów paczki, formy transportu, trybu doręczenia i wybranych przez klienta opcji dodatkowych jak ubezpieczenie paczki. Obejmuje ponadto opłatę paliwową (średnio 8-20 %) i 23 % podatek VAT, jeśli paczkę do Sztokholmu wysyłasz jako osoba prywatna.

Jak nadać paczkę do Sztokholmu?

W celu zamówienia kuriera do Sztokholmu wypełnij formularz szybkiej wyceny i podaj w nim informacje dotyczące miejsca nadania i miejsca docelowego, parametrów paczki oraz szybkości doręczenia i sposobu nadania. Z listy rekomendowanych przewoźników wystarczy wybrać jednego i przejść do składania zamówienia, które bez problemu opłacisz online! Kurier zgłosi się do Ciebie po odbiór paczki – istnieje też opcja doręczenia jej osobiście do jednego z naszych punktów.

Zakazy przy przesyłkach do Sztokholmu

Przypominamy, że wszystkie paczki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane, a odpowiedzialność za ich zawartość ponoszą nadawcy! W razie stwierdzenia nieprawidłowości trzeba się liczyć z konsekwencjami – włącznie z wstrzymaniem dostawy przesyłki! W regulaminie Twojego przewoźnika znajdziesz listę zakazów przy przesyłkach zagranicznych. Do Sztokholmu nie wolno wysyłać m.in. wyrobów alkoholowych i tytoniowych, żywności z krótkim terminem ważności, narkotyków, leków na receptę, dokumentów niejawnych, zwierząt i roślin, ludzkich szczątków, wartościowych przedmiotów oraz substancji i materiałów niebezpiecznych.

                                                  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Sztokholmu