Logo
Menu

Paczka do Szanghaju, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Szanghaju!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Szanghaju?

Planujesz nadać paczkę do Szanghaju i zastanawiasz się, gdzie szukać najkorzystniejszej oferty? Świetnie trafiłeś! GlobKurier.pl może zaoferować przystępną cenę świadczonych usług, gwarantując przy tym ich wysoką jakość. Proces składania zamówienia wysyłki paczki odbywa się w prosty i intuicyjny sposób. Wszystko zrobisz zdalnie, bez wychodzenia z biura lub domu. Z nami nadasz przesyłkę do Szanghaju zarówno jako osoba indywidualna, jak i w ramach prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Rejestrując się na naszej stronie internetowej i regularnie wysyłając paczki, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki, które wykorzystasz przy kolejnym zamówieniu. W celu uzyskania informacji na temat konkretnego zamówienia skorzystaj z formularza „Szybka wycena”.

Do Chin wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Ile kosztuje wysyłka do Szanghaju?

Szukając najlepszej opcji dostawy paczki do odległych zakątków świata, w tym do Szanghaju, nie musisz tracić czasu na przeglądanie witryn różnych firm kurierskich lub bezpośredni kontakt z ich przedstawicielami. Dzięki GlobKurier.pl informacje na ten temat znajdziesz w jednym miejscu. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i podasz tam dane dotyczące wysyłki (miejsce nadania oraz odbioru paczki, a także jej parametry). Z nami nadasz przesyłkę wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracując z firmami kurierskimi mogącymi pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku i cieszącymi się dużym zainteresowaniem klientów, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki nam zyskasz dostęp do ofert wielu przewoźników i możesz wybrać tę, która będzie dla Ciebie najbardziej atrakcyjna. Pamiętaj, że koszt dostawy zależy od kilku czynników. Wśród nich należy wymienić wielkość i kształt paczki, politykę cenową przewoźnika, a także rodzaj oferowanego transportu.

Paczki i przesyłki do Szanghaju

Jak zapakować paczkę do Szanghaju?

Przygotowując paczkę do Szanghaju, zadbaj o jej właściwe zabezpieczenie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Pamiętaj, że paczka ma do przebycia długą trasę, a w międzyczasie będzie przenoszona, przewożona, sortowana i przechowywana. Jeśli nie zostanie odpowiednio zabezpieczona na czas transportu, umieszczony w niej przedmiot może ulec zniszczeniu. Należy pamiętać również o tym, że przewoźnik ma prawo odmówić przyjęcia paczki, która nie została dobrze zapakowana. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiednich materiałów do pakowania. Do tego celu najczęściej wykorzystuje się kartony tekturowe, choć niewielkie przedmioty można przesyłać również w kopertach bąbelkowych. Wewnątrz kartonu należy unieruchomić przedmiot za pomocą wypełniaczy do paczek. Do tego celu można wykorzystać folię bąbelkową, poduszki powietrzne albo inny rodzaj wypełniacza. Z zewnątrz zalecamy zabezpieczyć paczkę solidną taśmą pakową i – w zależności od potrzeb – folią stretch. Wybierając materiały do pakowania, pamiętaj, że za paczki o niestandardowych rozmiarach oraz kształtach przewoźnik może naliczyć dodatkową opłatę.

Paczka do Szanghaju z GlobKurier.pl

Korzystając z serwisu GlobKurier.pl, możesz wysyłać przesyłki krajowe i zagraniczne, w tym także adresowane do Szanghaju. Aby zamówić usługę wysyłki paczki, odwiedź naszą witrynę i wypełnij formularz szybkiej wyceny. Przygotuj wcześniej paczkę. Zapakuj ją, zabezpiecz przed otwarciem i uszkodzeniem oraz zważ i zmierz. W formularzu uzupełnij pola dotyczące miejsca nadania i odbioru paczki, a także dane dotyczące jej parametrów (waga, długość, szerokość, wysokość). Po zaakceptowaniu wprowadzonych informacji uzyskasz dostęp do ofert poszczególnych przewoźników. Przy każdym z nich znajdziesz informacje na temat ceny usługi oraz przewidywanym terminie dostawy i rodzaju transportu (np. drogowy albo lotniczy). Po wybraniu jednej z nich pozostaje poczekać na przyjazd kuriera, który odbierze przesyłkę. W każdej chwili możesz sprawdzić, co się z nią dziele za pomocą opcji śledzenia.

Przesyłki kurierskie do Szanghaju

Szanghaj leży we wschodnich Chinach i jest największą metropolią tego kraju oraz jednym z największych miast na świecie. Zajmuje też czołowe miejsce pod względem liczny ludności na całym globie. Stanowi ważny ośrodek biznesowy, w którym swoje siedziby ma wiele międzynarodowych koncernów działających w różnych branżach. Współpracę z nimi prowadzoną firmy z różnych krajów, w tym z Polski. Szanghaj jest cieszącym się dużym zainteresowaniem kierunkiem turystycznym. To rodzi duże zapotrzebowanie na usługi przesyłek kurierskich do tego miasta zarówno wśród klientów biznesowych i indywidualnych.

Czego nie można wysłać do Szanghaju?

W zakresie importu i eksportu towarów do Chin obowiązują pewne ograniczenia. Te mogą wynikać zarówno z regulaminów poszczególnych przewoźników, jak i konieczności dostosowania się do przepisów międzynarodowych oraz tych, które obowiązują w kraju docelowym. Do Szanghaju nie wolno wysyłać między innymi materiałów i substancji niebezpiecznych, ludzkich szczątków oraz wyrobów tytoniowych i alkoholowych.

Przesyłki paletowe do Szanghaju

Poza standardowymi usługami wielu przewoźników oferuje też przesyłki paletowe. Taka oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, ale mogą z niej skorzystać również klienci indywidualni. Przesyłkę paletową zamówisz podobnie jak wysyłkę paczki o standardowych wymiarach. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu palety oraz przygotowaniu dokumentów celnych, jeśli wymagają tego przepisy.