Menu

Paczki i przesyłki do Macedonii

Paczki i przesyłki do Skopje - cennik przesyłek kurierskich do Skopje

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Skopje
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Skopje?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Skopje skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Skopje.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Skopie (Skopje) – stolica Republiki Macedonii – położona jest w kotlinie na wschód od Szar Płaniny. Zamieszkuje ją ponad 500 tys. mieszkańców. Jest to główny ośrodek gospodarczy i naukowy kraju. Na terenie Skopie znajduje się węzeł kolejowy, drogowy oraz międzynarodowy port lotniczy.

Chcesz nadać przesyłkę do Skopje? Zrób to z Globkurier.pl!

Oferujemy szeroki wachlarz usług kurierskich, gwarantujemy wysoką jakość oraz bezpieczeństwo nadawania przesyłek do Skopie. Organizujemy logistykę dostaw każdego rodzaju paczek od małych, standardowych aż po wielkogabarytowe. Dysponujemy możliwością zapewnienia każdego rodzaju transportu od drogowego przez kolejowy aż po lotniczy.

Masz przesyłkę do Skopie? Nadaj ją razem z nami!

Centrum Skopje paczki i przesyłki do Skopje

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Skopje