Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Łotwy - flaga Łotwy

Paczka do Rygi, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Rygi
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Rygi?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Rygi skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Rygi.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Rygi

Ryga jest największym miastem i zarazem stolicą Łotwy. Miasto położone jest w malowniczej okolicy, nad rzeką Dźwiną w pobliżu jej ujścia do Bałtyku, w Zatoce Ryskiej. Sprawia to, że jest głównym ośrodkiem nie tylko kulturalnym, gospodarczym i przemysłowym na Łotwie, ale i transportowym. Znajduje się tu port lotniczy, morski oraz węzeł kolejowy – Ryga Centralna. Do Rygi co roku przyjeżdżają tysiące turystów, by móc podziwiać liczne zabytki, z których niektóre pochodzą jeszcze z czasów średniowiecza. Wiele z nich jest wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Będąc w Rydze, możesz podziwiać zabytki architektury secesyjnej.

Masz przyjaciół w Rydze, do których chcesz przesłać kurierem paczki? A może współpracujesz na bazie swojej działalności z firmami z tego miasta i im chcesz przesłać przesyłkę za pośrednictwem GlobKurier.pl? W każdym z tych przypadków możesz zamówić kuriera online!

Jak wysłać paczkę do Rygi?

Interesy prowadzone z przedsiębiorstwami z państw ościennych pozwalają Ci na zwiększanie zasięgu działania w ramach prowadzonej działalności gospodarczej? Z pewnością w takiej sytuacji musisz przesyłać paczki, przesyłki kopertowe czy palety kurierem na trasach międzynarodowych. GlobKurier.pl przychodzi Ci z pomocą i oferuje bardzo korzystne ceny na między innymi przesyłki do Rygi.

Klienci prywatni również znajdą konkurencyjną ofertę na przesyłkę paczki kurierem do Rygi. Możesz założyć na platformie GlobKurier.pl konto klienta, by zyskać dostęp do atrakcyjniejszych cen. 

Paczki i przesyłki do Rygi, stolicy Łotwy

Jak zamówić paczkę do Rygi?

Możesz szybko i skutecznie zamówić online kuriera pod wskazany adres – prywatny lub firmowy, dzięki czemu bez wychodzenia z domu zaplanujesz wysyłkę paczki do Rygi. Wycena paczki zostanie wykonana również przez internet, na podstawie wskazanych przez Ciebie parametrów paczki. Oddajemy do Twojej dyspozycji opcję szybkiej wyceny, bazującej na ofertach różnych, renomowanych firm kurierskich, z jakimi GlobKurier.pl prowadzi na bieżąco współpracę.

Klienci prywatni również znajdą konkurencyjną ofertę na przesyłkę paczki kurierem do Rygi. Możesz założyć na platformie GlobKurier.pl konto klienta, by zyskać dostęp do atrakcyjniejszych cen. 

Ceny paczki do Rygi

Chcesz dowiedzieć się, ile będziesz płacić za wysyłkę kurierem do Rygi swojej paczki prywatnej czy partii paczek wysyłanych w ramach działalności gospodarczej? Nie musisz szukać w cennikach poszczególnych firm kurierskich, ile takie przesyłki będą kosztować. W ramach GlobKurier.pl w jednym miejscu od razu zobaczysz, ile za to zapłacisz. W zasięgu Twojej ręki znajdują się tanie paczki do Rygi, jakie przesyłać możemy drogą lotniczą lub drogą lądową. Wybierz, jaka dostawa Cię interesuje.

Szybka wycena paczki dokonana przez GlobKurier.pl pozwoli Ci nie tylko dowiedzieć się, ile Twoja przesyłka do Rygi będzie kosztowała w poszczególnych firmach kurierskich, jakich oferty są u nas dostępne, ale też ułatwi zamówienie kuriera pod wskazany adres.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Rygi?

Kluczową kwestią braną pod uwagę przy ustalaniu ceny paczki do Rygi – czy to wysyłanej prywatnie, czy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, jest jej wielkość, droga, jaką musi przebyć kurier od nadawcy do odbiorcy, jak i waga. Naturalnie paczki o niestandardowych gabarytach i wymiarach, jak i duże przesyłki paletowe realizowane również przez kurierów do Rygi za pośrednictwem GlobKurier.pl będą droższe, niż wysyłka mniejszych przesyłek.

Wpisz w szybkiej wycenie wymiary paczki – długość, szerokość i wysokość, a także wagę, by dowiedzieć się, ile będzie Cię kosztowała wysyłka do Rygi.

Śledzenie przesyłki do Rygi

W wielu firmach kurierskich masz możliwość śledzenia „podróży” Twojej przesyłki do Rygi w trybie online. Zwykle wystarczy w tym celu wpisać na stronie kuriera numeru przesyłki, by zobaczyć, gdzie w danym momencie się znajduje.
Deklarujemy na GlobKurier.pl, że jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki ekspresowe i priorytetowe nawet w ciągu kilku dni roboczych do stolic europejskich, w tym rzecz jasna do Rygi.

Czego nie można wysłać w paczce do Rygi?

Ryga jest stolicą Łotwy, a ta jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, dlatego obowiązują dla niej podobne przepisy celne, jak i w innych europejskich krajach wspólnotowych. W paczce wysyłanej do Rygi nie może być materiałów i substancji niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Obowiązują limity w przesyłaniu papierosów czy alkoholu, a także żywności z krótkim terminem przydatności.

                                                           Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Rygi