Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Islandię

Przesyłki kurierskie Polska - Reykjavik

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Reykjavik
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Reykjaviku?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Reykjaviku skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Reykjaviku.

Do Reykjaviku wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Reykjaviku

Reykjavik to największe miasto i jednocześnie stolica Islandii. Przez większą część roku jest tam bardzo zimno. Reykjavik jest najbardziej na północ wysuniętą stolicą świata. Mieszka tam coraz więcej Polaków, którzy pracują w tamtejszych zakładach, np. przetwórstwa rybnego. Reykjavik rozwija się pod kątem turystycznym. Być może znajdziesz tam cennych partnerów biznesowych albo przyjaciół, z którymi będziesz w przyszłości korespondował. GlobKurier.pl zaoferuje Ci możliwość łatwego zamawiania kuriera online do wysłania przesyłki do Reykjaviku. Powierz nam swoją paczkę! Tanie przesyłki do Reykjaviku są w zasięgu Twojej ręki!

Jak wysłać paczkę do Reykjaviku?

Islandia jest przepięknym krajem ze stolicą w Reykjaviku. Masz w planach wysyłkę paczek indywidualnie lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej właśnie do tej dalekiej stolicy Islandii? Skorzystaj z oferty kurierów na GlobKurier.pl, a przekonasz się, że możesz wysyłać tanio paczki w krótkim czasie. By dowiedzieć się, jak działamy, skorzystaj z naszej opcji szybkiej wyceny. To bardzo proste! Wpisujesz do kalkulatora paczek międzynarodowych wszystkie pożądane parametry, a my przedstawiamy Ci co najmniej kilka konkurencyjnych propozycji.

Tanie przesyłki do Reykjaviku

Możesz założyć w naszym serwisie swoje konto użytkownika, które pozwoli zyskać jeszcze niższe ceny na paczki do Reykjaviku. Tak samo skutecznie obsługujemy klientów prywatnych nadających przesyłki do Reykjaviku, na przykład do rodziny lub znajomych, którzy właśnie tam mieszkają, jak i do klientów firmowych. Być może Twoje przedsiębiorstwo współpracuje z islandzkimi partnerami biznesowymi, dlatego możesz potrzebować wysyłać regularnie paczki do Reykjaviku w możliwie jak najlepszej cenie. Współpracuj dzięki GlobKurier.pl z firmami kurierskimi, którzy mogą pochwalić się zaufaniem klientów i renomą w swojej branży.

Paczki i przesyłki do Reykjavik

Cena paczki do Reykjaviku

By dowiedzieć się, ile może Cię kosztować wysyłana paczka kurierem do Reykjaviku, nie musisz wertować stronic cenników poszczególnych firm i porównywać ich ze sobą. Możesz skorzystać z opcji porównywarki  i dowiedzieć się, ile Twoja przesyłka do Reykjaviku może Cię kosztować przy skorzystaniu z usług konkretnych kurierów.

Do dokonania wyceny potrzebujesz podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Na tej podstawie i na bazie cenników wprowadzonych do naszego systemu GlobKurier.pl przez naszych partnerów – firmy kurierskie jak UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, obliczymy Ci dokładną cenę za Twoją przesyłkę. Zobaczysz kilka konkurencyjnych ofert, z których będziesz mógł wybrać jedną na przesyłkę do Reykjaviku i zamówić online kuriera, który odbierze Twoją paczkę spod wskazanego adresu.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Reykjaviku?

Cena paczki, jaką będziesz wysyłać do Reykjaviku za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej z oferty GlobKurier.pl, zależna jest od wymiarów Twojej paczki. Naturalnie taniej wyślesz małą przesyłkę do Reykjaviku o wadze poniżej 1 kg, najlepiej w kopercie kurierskiej niż ponadnormatywną paczkę o niestandardowych wymiarach. Cena przesyłki do Reykjaviku zależy jednocześnie od tego, czy wysyłasz ją drogą lotniczą czy może transportem drogowo-morskim? Im szybciej będziesz chciał, by paczka dotarła do adresata kurierem do Reykjaviku, tym większa będzie cena wysyłki.

Śledzenie przesyłki do Reykjaviku

W zależności od tego, za pośrednictwem której firmy kurierskiej dokonasz wysyłki paczki do Reykjaviku, być może w jej systemie dostępne będzie śledzenie przesyłki w trybie online. Zasadniczo jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki ekspresowe i priorytetowe, w ciągu zaledwie kilku dni roboczych do wszystkich stolic europejskich, w tym do Reykjaviku.

Czego nie można wysłać w paczce do Reykjaviku?

Islandia jest krajem europejskim, ale nie należy do UE, dlatego nie podlega prawom stanowionym przez Unię. Przewóz produktów, również w paczkach kurierskich do Reykjaviku jest więc bardziej kontrolowany. Zasadniczo wiedz, że nie można wwozić do Islandii telefonów i akcesoriów telekomunikacyjnych, sprzętu wędkarskiego czy przeznaczonego do jazdy konnej. Podobnie jak w przypadku i innych przesyłek, w paczce wysłanej kurierem do Reykjaviku nie może być broni, amunicji, leków, zwierząt domowych, roślin, nasion, narkotyków, środków odurzających, tabaki czy tytoniu do żucia.

                                                Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Reykjaviku