• tanie przesyłki do czech

  Paczka do Pragi, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Pragi
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

  Jak nadać paczkę do Pragi?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Pragi skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Pragi.

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Paczka do Pragi z GlobKurier.pl

  Praga – stolica i największe miasto Republiki Czeskiej. Znajduje się w centralnej części kraju, nad rzeką Wełtawą. Jest miastem wydzielonym na prawach kraju, będąc jednocześnie stolicą kraju środkowoczeskiego. Praga jest ośrodkiem administracyjnym, przemysłowym, handlowo-usługowym, akademickim, turystycznym i kulturalnym o znaczeniu międzynarodowym. Jest siedzibą większości czeskich urzędów centralnych, związków wyznaniowych działających na terenie Czech, a także licznych firm, stowarzyszeń, organizacji i uczelni wyższych. Stanowi najważniejszy w skali kraju węzeł drogowy i kolejowy, posiada również międzynarodowy port lotniczy i sieć metra.

   

  GlobKurier.pl to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje nadać przesyłkę do Pragi. Z nami możesz to zrobić niezależnie od tego, w którym krańcu świata się znajdujesz!

   
  tanie przesyłki kurierskie do Pragi

  Ile kosztuje wysyłka do Pragi?

  Z GlobKurier.pl możesz wysyłać przesyłki niedrogo i bezpiecznie. Dzięki naszej stałej współpracy z wieloma przewoźnikami jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny transportu. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy działasz jako firma, możesz skorzystać z oferty naszych usług. Dlatego nie trać czasu na przeglądanie cenników transportu międzynarodowego poszczególnych firm kurierskich. Dzięki nam znajdziesz je w jednym miejscu. U nas w łatwy sposób porównasz koszty wysyłki do Pragi w ramach usług realizowanych przez różnych przewoźników. Co istotne, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie. Koszt wysyłki będzie zależny od oferty przewoźnika, którego wybierzesz oraz od parametrów wysłanej paczki. Aby uzyskać więcej szczegółów, uzupełnij w formularzu informacje dotyczące miejsca nadania i odbioru paczki, a także dane dotyczące wagi oraz gabarytów paczki. Musisz podać jej wysokość, szerokość oraz długość. Po wprowadzeniu odpowiednich parametrów na ekranie ukaże się zestawienie ofert różnych przewoźników. Wybierz kuriera, którego oferta najbardziej Ci odpowiada i nadaj przesyłkę.

  Przesyłki kurierskie do Pragi

  Praga jest stolicą naszego południowego sąsiada. Jest też miastem niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym oraz kulturowym, chętnie odwiedzanym przez Polaków. Prowadzące tam swoją działalność firmy od lat połączone są relacjami biznesowymi z polskimi przedsiębiorcami. Dlatego nie dziwi fakt, że istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie na trasie Polska – Czechy. Przygotowując paczkę do Pragi, należy jednak pamiętać, o liście towarów wyłączonych z przewozu. To między innymi materiały żrące i łatwopalne, alkohol i papierosy oraz żywe organizmy. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie każdego przewoźnika.

  Jak zapakować paczkę do Pragi?

  Wysyłając paczkę międzynarodową, w tym również taką, która docelowo ma trafić do Pragi, pamiętaj o jej właściwym zapakowaniu. Wszystkie przedmioty, które zamierzasz wysłać, umieść w kartonie tekturowym. Następnie dobrze zabezpiecz je przed przemieszczaniem się w paczce, a tym samym przed uszkodzeniem. Użyj do tego folii bąbelkowej lub innych wypełniaczy do paczek, takich jak poduszki powietrzne, skropak itp. Rodzaj wypełniacza dostosuj do rodzaju przesyłanego przedmiotu i jego podatności na uszkodzenia. Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich wolnych przestrzeni pomiędzy ścianą paczki a przesyłanym przedmiotem. W ten sposób zwiększysz bezpieczeństwo paczki. Karton zabezpiecz przed otwarciem solidną taśmą pakową. Zabezpieczony w ten sposób przedmiot powinien dotrzeć do Pragi całkowicie bezpiecznie.

  Jak nadać paczkę do Pragi?

  Przesyłanie paczek do Pragi jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie https://www.globkurier.pl i wybierzesz odpowiedniego przewoźnika. Następnie poczekaj na przyjazd kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę. Jeśli wysyłasz paczkę o niestandardowych rozmiarach warto, abyś zapoznał się z informacjami dostępnymi na naszej stronie. Pamiętaj, że numer, który został nadany podczas składania zamówienia na usługę, umożliwia śledzenie trasy przesyłki. Dzięki temu w łatwy sposób dowiesz się, kiedy paczka dotrze pod wskazany adres.

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Pragi